مذاکرات مستقیم عبدی با جان کری!

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

مذاکرات مستقیم عبدی با جان کری!

 مذاکرات مستقیم عبدی با جان کری!

فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» ساخته علی شاه حاتمی مراحل فیملبرداری خود را تا ۲۰ روز آینده به پایان می‌رساند.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، جلال چاوشیان تهیه کننده فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» با اعلام این خبر گفت: بخشی از فیلمبرداری این اثر سینمایی از چند ماه پیش آغاز شده و در حال اتمام مراحل فیملبرداری است.«مذاکرات مستقیم آقای عبدی» یک فیلم تک لوکیشن و تک بازیگر است.

 

چاوشیان از اکبر عبدی به عنوان بازیگر اصلی این فیلم نام برد و خاطرنشان کرد: المیرا عبدی، میلاد کی مرام، فریبا طالبی و یوسف مرادیان در این فیلم به عنوان صدا پیشه حضور دارند و مقابل اکبر عبدی صحبت می‌کنند.

 

این تهیه کننده سینما در توضیح داستان «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» تاکید کرد: آقا عبدی گروگان گرفته می‌شود و در محلی خاص نگه داری می‌شود و برای رهایی خود از شر گروگان گیران با وزارت ارشاد، صدا و سیما، وزارت امور خارجه و حتی در بخش هایی از این فیلم با جان کری نیز مذاکره می‌کند.

 

چاوشیان از اتمام پروژه فیلمبرداری این اثر طنز سینمایی تا 20 روز آینده خبر داد و افزود« پس از اتمام کامل مراحل فیلمبرداری وارد مرحله تدوین خواهیم شد و به احتمال زیاد این فیلم تا قبل از جشنواره فجر سی و سوم به نمایش در خواهد آمد.

 

«مذاکرات مستقیم آقای عبدی» پس از رویای سینما،پرواز مرغابی ها، آوای زندگی، کولی، ترکش های صلح، دوستان، لاک پشت، آخرین شناسایی، پرنده آهنین، تعقیب سایه ها و گودال به عنوان یازدهمین اثر سینمایی بلند در کارنامه علی شاه حاتمی شناخته می‌شود که چندی پیش برای ساخت این فیلم از سوی شورای عالی پروانه ساخت موفق به دریافت مجوز شد.

 

بنابراین گزارش، عوامل فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» عبارتند از علی شاه حاتمی تدوین نویسنده و کارگردان، جلال چاوشیان تهیه کننده، حافظ احمدی مدیر فیلمبرداری، محمد نوین نژاد صدابردار، محمدرضا قومی طراح گریم، محسن روشن صداگذاری، فرهاد هراتی آهنگساز.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه