فیلم سینمایی «گذشته» اصغر فرهادی پروانه نمایش خود را دریافت کرد. علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران و مسئول پخش این فیلم در گفت‌وگویی با ایسنا، با تایید این خبر بیان کرد: پروانه نمایش «گذشته» به کارگردانی اصغر فرهادی بدون هیچ گونه اصلاحیه و مشکلی صادر شده و ما اکنون با تمام توان‌مان در تلاشیم که بتوانیم هرچه زودتر این فیلم را در سینماهای ایران اکران کنیم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا آنطور که در بعضی خبرها آمده است‌، فیلم از دو هفته آینده در ایران روی پرده می‌رود یا خیر‌، تاکید کرد: نمی‌توانم زما ...

فیلم سینمایی «گذشته» اصغر فرهادی پروانه نمایش خود را دریافت کرد.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران و مسئول پخش این فیلم در گفت‌وگویی با ایسنا، با تایید این خبر بیان کرد: پروانه نمایش «گذشته» به کارگردانی اصغر فرهادی بدون هیچ گونه اصلاحیه و مشکلی صادر شده و ما اکنون با تمام توان‌مان در تلاشیم که بتوانیم هرچه زودتر این فیلم را در سینماهای ایران اکران کنیم.

Gozashteh[WwW.Kamyab.IR]

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آنطور که در بعضی خبرها آمده است‌، فیلم از دو هفته آینده در ایران روی پرده می‌رود یا خیر‌، تاکید کرد: نمی‌توانم زمان قطعی را در این‌باره بگویم و تنها می‌گویم تمام تلاش‌مان این است که بتوانیم فیلم را هرچه زودتر اکران کنیم.

همچنین سازمان سینمایی کشور در خبری که بر روی سایتش قرار داده، از آغاز اکران «گذشته» از هفته آینده خبر داده است.

بر اساس این خبر، فیلم سینمایی «گذشته» آخرین ساخته اصغر فرهادی از هفته آینده در چند سینمای تهران به نمایش درخواهد آمد. با صدور پروانه نمایش فیلم «گذشته» در نشست فوق‌العاده شورای اکران موافقت به عمل آمد.

همچنین همزمان با آغاز جشنواره فیلم کن و طی روزهای آینده این فیلم برای خبرنگاران و نویسندگان سینمایی بطور اختصاصی به نمایش گذاشته خواهد شد که جزئیات آن متعاقباً به آگاهی خواهد رسید.

حبیب کاوش – سخنگوی شورای صنفی نمایش – نیز صبح امروز (چهارشنبه) گفته بود: تا آنجا که دورا دور شنیده‌ام، «گذشته» خیلی مشکلی برای گرفتن پروانه نمایش ندارد. در صورتیکه این فیلم بتواند پروانه نمایش خود را گرفته و با سینماداران قراردادِ اکران ببندد، ما از اکران آن خوشحال می‌شویم. چون می‌تواند به سینما‌های کشور کمک کند. اصولا شورای صنفی نمایش از اکران هر فیلمی که به سینماها کمک کند، خوشحال می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه