مانی رهنما: این کنسرت برای مردم است

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

مانی رهنما: این کنسرت برای مردم است - تصویر 1

در آستانه کنسرت آواز و پیانو و در گفتگو با سایت «موسیقی ما» مطرح شد؛

مانی رهنما: این کنسرت برای مردم است

«مانی رهنما» در تالار وحدت تهران روی صحنه می رود. او این بار برای مخاطبانش برنامه متفاوتی را تدارک دیده است و با کنسرت آواز و پیانو طی روزهای سیزدهم و چهاردم دی ماه از آنها میزبانی خواهد کرد. «رضا تاجبخش»در این برنامه تکنوازی پیانو را انجام می دهد و قطعاتی از آلبوم «کجا به خنده می رسیم» و سایر عاشقانه های ماندگار این خواننده با سابقه اجرا خواهند شد. علاقه مندان این کنسرت می توانند از هم اکنون نسبت به تهیه بلیت های خود از مراکز معتبر فرهنگی و هنری اقدام نمایند.

مانی رهنما درباره کنسرت پیش رو به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت:«در سال 89 به همراه «آندره آرزومانیان» و «رضا تاجبخش» آلبومی به نام «کجا به خنده می رسیم؟» را منتشر کردیم. این در واقع اولین کنسرت آن آلبوم است اما شش یا هفت قطعه اش را اجرا خواهیم کرد. کلا قرار است که پانزده الی هجده قطعه را اجرا کنیم که سایر بخش های کنداکتور ما هم شامل آثاری است که از دیدگاه مردم برجسته تر یا به عبارتی هیت شده اند. در واقع این کنسرت برای مردم است و انتخاب ما هم از بین آثاری بود که مورد توجه و محبت مردم قرار گرفت. رضا تاجبخش نوازنده است و سورپرایزهایی هم از لحاظ صحنه اجرا خواهیم داشت. سعی ما این است که یک فضای خوبی را ایجاد کنیم. کنسرت قبلی ما در این سالن بود و به دلیل استقبال مردم، بر آن شدیم که برنامه را تمدید کنیم. با توجه به تیم اجرایی که مشغول هماهنگی و برنامه ریزی برای کنسرت هستند، منهای اجرای خودم که باید ببینیم در آن شب چه اتفاقی رخ می دهد، فکر می کنم که برنامه بدی نداشته باشیم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا به غیر از رضا تاجبخش، نوازنده دیگری هم در این برنامه حضور دارد اعلام کرد:«کنسرت پیانویی است و با تکنوازی رضا تاجبخش همراه خواهیم بود اما برنامه های دیگری هم در زمینه سازی این برنامه داریم که الان نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم.»

این خواننده همچنین پیرامون جدیدترین فعالیت های خود هم به این نکات اشاره کرد:«یک آلبوم در دست تولید دارم که به امید خدا امسال و تا پیش از سال جدید روانه بازار می شود. فضای کار آن نسبت به سایر آثار من و در بخش هایی نظیر ملودی، شعر و سازبندی تفاوت زیادی دارد و فرم جدیدی در کارنامه کاری من خواهد بود. از لحاظ سازبندی و تنظیم یک مقدار به روزتر شده است اما از کلیت آثار من دور نیست. دوستان زیادی نظیر «بابک صحرایی»، «افشین مقدم»، «سجاد ایران نژاد»، «علیرضا افکاری» و «بهنام رهنما» و... از جمله همراهان این مجموعه هستند. چند قطعه سافت راک ماژور هم توسط برادر من کار شده است.»

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه