لهستان با شکست برزیل قهرمان والیبال جهان شد

تیم ملی والیبال لهستان موفق شد به مقام قهرمانی رقابت های جهانی والیبال دست یابد.

لهستانی ها که در کشور خود و با حمایت بی نظیر تماشاگران شان به فینال رسیده بودند، در مقابل برزیل توانستند با حساب 3 بر یک برنده بازی شده و قهرمان جدید جهان لقب گیرند.

والیبال

والیبال

آنها راه سختی را برای کسب عنوان قهرمانی طی کردند و با شایستگی، این عنوان را به چنگ آوردند. حتی در بازی فینال مقابل برزیل، با اینکه ست اول را به حریف قدرتمند خود واگذار کرده بودند اما در ست های دوم، سوم و چهارم به برتری رسیدند تا در این دوزه که میزبان هم بودند، قهرمان شوند.

لهستانی ها در دور دوم یک بازی سخت با ایران داشتند که ما در آن دیدار جذاب و دیدنی، با حساب 3 بر 2 به این حریف بازی را واگذار کردیم. ایران در نهایت به مقام ششمی این رقابت ها رسید.

همچنین تیم‌های ملی والیبال آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف هم رفتند که آلمان با شکست دادن حریف به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافت. آلمان در دیدار رده‌بندی با نتیجه سه بر صفر فرانسه را شکست داد.

آن‌ها سه ست این دیدار را با نتایج 25 بر 21، 26 بر 24 و 25 بر 23 بردند. در مرحله قبل فرانسه و آلمان به مصاف هم رفته بودند که فرانسه با نتیجه سه بر صفر آلمان را برده بود. دیدار فینال هم بین تیم‌های برزیل و لهستان برگزار می‌شود. / خبرآنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه