لبخند تهران در هفته آخر ماه شعبان

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

لبخند تهران در هفته آخر ماه شعبان

 لبخند تهران در هفته آخر ماه شعبان

ویژه‌برنامه شب‌های همنشینی، طنز و مهربانی «لبخند تهران» که از نخستین روزهای ماه شعبان با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شبکه آموزش آغاز شده بود، در هفته منتهی به ماه میهمانی خدا در فرهنگسراهای اندیشه و خاوران میزبان علاقه‌مندان می‌شود.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از جوان انلاین ، اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برنامه لبخند تهران از روز یکشنبه اول تیرماه به مدت سه شب در فرهنگسرای اندیشه و از چهارشنبه چهارم تیرماه تا پایان هفته به مدت سه شب در فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود و ساعت 21 از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود.

 تا امروز بسیاری از چهره‌های سینما و تلویزیون از جمله رامبد جوان، حسن معجونی، مرجانه گلچین، امیرعلی نبویان و... در لیخند تهران شعرخوانی کرده‌اند که شعر طنز سعید حدادیان بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. این برنامه به کارگردانی امیر قمیشی و اجرای شهرام شکیبا با حضور ناصر فیض، اسماعیل امینی، رضا ساکی، امید مهدی‌نژاد و... برگزار می‌شود.
 
لبخند تهران شامل بخش‌های مختلف معرفی کتاب‌های طنز، نمایشنامه‌خوانی، مرور و معرفی آثار فاخر نمایشنامه‌نویسان برگزیده، تکریم استادان طنز، اجرای مونولوگ طنز، پخش کلیپ‌های طنز از اتفاق‌های روزمره، مرور سکانس‌های کمدی سینمای ایران با حضور منتقدان، اجرای قطعات موسیقی با حضور گروه وکاپلا و راه‌اندازی بازار سیار کافه کتاب طنز است. 

 
 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه