لاریجانی در مراسم افتتاح بزرگراه امام علی(ع) به شوخی درباره عدم حضور قالیباف دراین مراسم گفت که او به دنبال رای حلال است!. به گزارش مهر، مراسم افتتاح بزرگراه امام علی(ع) دقایقی قبل در محل تقاطع بزرگراه امام علی(ع)- بزرگراه شهید محلاتی برگزار شد. این مراسم با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، معاونان شهردار تهران، چند تن از اعضای شورای شهر، کارگران و دست اندرکاران و حضور مردم و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد. لاریجانی پس از سخنرانی در این مراسم بازدیدی از بخش های مختلف بزرگراه اما ...

لاریجانی در مراسم افتتاح بزرگراه امام علی(ع) به شوخی درباره عدم حضور قالیباف دراین مراسم گفت که او به دنبال رای حلال است!

به گزارش مهر، مراسم افتتاح بزرگراه امام علی(ع) دقایقی قبل در محل تقاطع بزرگراه امام علی(ع)- بزرگراه شهید محلاتی برگزار شد.

این مراسم با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، معاونان شهردار تهران، چند تن از اعضای شورای شهر، کارگران و دست اندرکاران و حضور مردم و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد.

لاریجانی پس از سخنرانی در این مراسم بازدیدی از بخش های مختلف بزرگراه امام علی(ع) به عمل آورد.

آغاز احداث پروژه امام علی(ع) از ماه های نخستین سال ۹۰ آغاز شد و در کمتر از ۲۰ ماه امروز به بهره برداری نهایی رسید.

بزرگراه امام علی(ع) به طول ۳۸ کیلومتر شمال تهران را به جنوب شهر متصل می کند و در این مسیر ۸۳ دستگاه پل یا سازه پل شکل احداث شده است.

در مراسم امروز علاوه بر رئیس مجلس و معاونان شهردار جمعی از نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند .

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، مرتضی طلایی و علیرضا دبیر اعضای شورای شهر، حیدرپور نماینده شهرضا، میرموذن نماینده اردبیل، امیری نماینده کهنوج، عزیزی نماینده شیروان، مظفر نماینده تهران، برومندی نماینده مرودشت، اسداللهی نماینده تربت جام و تایباد، الیاس طاهری نماینده اقلید مهمانان این مراسم بودند.

براساس این گزارش محمدباقر قالیباف شهردار تهران در این مراسم حضور نداشت و لاریجانی در سخنرانی خود با اشاره به عدم حضور وی در این مراسم با لحن شوخی گفت که وی دنبال رای حلال است، اینجا نیست اما روحش اینجا حاکم است.

لاریجانی از همت و غیرت شهردار تهران بر اجرایی شدن این پروژه بزرگ سپاسگزاری کرد و گفت: بزرگراه امام علی(ع) نمونه ای از تصمیم بزرگ گرفتن و همت جدی داشتن برای عمران و آبادانی کشور است.

وی قالیباف را مدیری پرتوان و سرزنده خواند و تصریح کرد: شهردار تهران نشان داد با این کارها توانمندی خوبی برای آبادانی شهر تهران داشته است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه