آنچه که در ایران روی داد ممکن است در هر کشور عربی دیگر روی دهد و ما همیشه در معرض دخالت های غربی هستیم که برای شعله ور ساختن فتنه ها در اینجا و آنجا قرار دارند. فیلم “قلاده های طلا ” که به حوادث پس از انتخابات ۸۸ ایران می پردازد با عنوان “فتنه” در لبنان اکران شد. فیلم فتنه که نام فارسی آن قلاده های طلا است ساخته کارگردان ایرانی ابوالقاسم طالبی حوادث پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹ جمهوری اسلامی ایران را به تصویر می کشد. در این حوادث اعتراضات و تظاهرات و اغتشاشاتی با حمایت و ...

“قلاده های طلا” در لبنان “فتنه” شد (+عکس)

آنچه که در ایران روی داد ممکن است در هر کشور عربی دیگر روی دهد و ما همیشه در معرض دخالت های غربی هستیم که برای شعله ور ساختن فتنه ها در اینجا و آنجا قرار دارند.

فیلم “قلاده های طلا ” که به حوادث پس از انتخابات ۸۸ ایران می پردازد با عنوان “فتنه” در لبنان اکران شد.

فیلم فتنه که نام فارسی آن قلاده های طلا است ساخته کارگردان ایرانی ابوالقاسم طالبی حوادث پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹ جمهوری اسلامی ایران را به تصویر می کشد. در این حوادث اعتراضات و تظاهرات و اغتشاشاتی با حمایت و تحریک مزدوران کشورهای غربی با هدف بی ثباتی وناامنی در حکومت ایران روی داد. این حوادث و شرایط باعث شد وزارت اطلاعات نگران افزایش بحران شود به همین دلیل یکی از افسران ارشد خود به میان شرکت کنندگان در تظاهرات فرستاد و

در این اکران عوامل ساخت این فیلم شامل کارگردان، تهیه کنندگان و مسؤول روابط بین المللی فیلم حضور داشتند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

قبل از اکران فیلم، محمد کوثرانی مدیر کل انجمن هنرمندان رسالات لبنان سخنرانی کرد و گفت: سینمای ایرانی شبیه به ماست و مشکلات و مسائل مورد توجه ما را حکایت می کند. آنچه که در ایران روی داد ممکن است در هر کشور عربی دیگر روی دهد و ما همیشه در معرض دخالت های غربی هستیم که برای شعله ور ساختن فتنه ها در اینجا و آنجا قرار دارند.

غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در بیروت هم در این مراسم گفت: مشاهده این فیلم فرصت مناسبی است تا مردم واقعیت آنچه که علیه ملت های ما ساخته و پرداخته می شود را درک کنند.

ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم هم گفت: این فیلم بخشی از تاریخ ملت ایران است و تلاش برای جعل این تاریخ به شیوه هایی از طرف غرب را ��شخص می کند.

وی با اعلام اینکه در حوادث پس از انتخابات ایران در حوادث شخصا حضور داشت و روابط خوبی با دو طرف حوادث دارد؛ افزود: هدف دشمنان، دشمنی ایرانیان در برابر برادران ایرانی خود بود.

ghalade[WwW.Kamyab.IR]

ghalade1[WwW.Kamyab.IR]

ghalade2[WwW.Kamyab.IR]

ghalade3[WwW.Kamyab.IR]

به نقل از شبکه المنار

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه