قطع دست جوان ۱۹ ساله در چرخ‌گوشت. کارگر ۱۹ ساله دست خود را در حادثه چرخ‌گوشت از دست داد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره وقوع این حادثه گفت: «این حادثه ساعت ۱۱ دقیقه بامداد دیروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی دو ایستگاه آتش‌نشانی را به محل وقوع حادثه در خیابان اسکندری جنوبی اعزام کرد. ». او افزود: «با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه که یک مغازه چلوکبابی بود مشخص شد دست چپ یک کارگر ۱۹ ساله ایرانی تا مچ داخل چرخ گوشت صنعتی مغازه گیر کرده و کارگر ج ...

 قطع دست جوان ۱۹ ساله در چرخ‌گوشت

 

01-Khon[WwW.KamYab.IR]

کارگر ۱۹ ساله دست خود را در حادثه چرخ‌گوشت از دست داد.

 

 جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره وقوع این حادثه گفت: «این حادثه ساعت ۱۱ دقیقه بامداد دیروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی دو ایستگاه آتش‌نشانی را به محل وقوع حادثه در خیابان اسکندری جنوبی اعزام کرد.»

او افزود: «با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه که یک مغازه چلوکبابی بود مشخص شد دست چپ یک کارگر ۱۹ ساله ایرانی تا مچ داخل چرخ گوشت صنعتی مغازه گیر کرده و کارگر جوان توانایی خروج دست خود را ندارد. آتش‌نشانان بلافاصله چرخ گوشت را باز کرده و با خارج کردن قطعات جداشدنی آن، قسمت گلوگاه چرخ‌گوشت را با نظارت تکنسین‌های اورژانس و مصدوم حادثه به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل کردند.»

 ملکی با اعلام اینکه طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته، گروه نجات در بیمارستان مستقر بود و تحت نظارت کادر پزشکی بیمارستان اقدامات اولیه را برای برش گلوگاه فولادی چرخ گوشت انجام می‌داد، افزود: «عملیات نفس‌گیر امدادگران در اتاق عمل بیمارستان در حالی ادامه داشت که متاسفانه بعد از پایان جداسازی مشخص شد کارگر ۱۹ ساله دست خود را از ناحیه مچ از دست داده است.»

حال عمومی مصدوم رضایت‌بخش اعلام شده و گروه امداد و نجات بعد از انجام عملیات در اتاق عمل به ایستگاه بازگشتند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه