رئیس پلیس آگاهی استان مازندران جزئیات قتل کودک شش ساله و مادر یک شهید در این استان را تشریح کرد. سرهنگ عظیمی در گفتگو با مهر در ارتباط با قتل کودک شش ساله ای گفت: هفته گذشته مرد جوانی پسر بچه خود را به یکی از بیمارستان های شهر آمل رساند و مدعی شد پسرش تصادف کرده است. پزشکان بیمارستان سپس به معاینه این کودک پرداخت و دریافت او چند ساعت قبل جان باخته است. وی ادامه داد: وجود آثار کبودی بر روی گردن این پسر بچه باعث شد مسوولان بیمارستان به موضوع مشکوک شده و موضوع را به پلیس اطلاع دهند. در ادامه ت ...

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران جزئیات قتل کودک شش ساله و مادر یک شهید در این استان را تشریح کرد.

سرهنگ عظیمی در گفتگو با مهر در ارتباط با قتل کودک شش ساله ای گفت: هفته گذشته مرد جوانی پسر بچه خود را به یکی از بیمارستان های شهر آمل رساند و مدعی شد پسرش تصادف کرده است. پزشکان بیمارستان سپس به معاینه این کودک پرداخت و دریافت او چند ساعت قبل جان باخته است.

وی ادامه داد: وجود آثار کبودی بر روی گردن این پسر بچه باعث شد مسوولان بیمارستان به موضوع مشکوک شده و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

در ادامه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر شده و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

مرد جوان که با مشاهده ماموران دچار تناقض شده بود در ابتدا ادعا کرد که پسرش در جریان یک تصادف کشته شده است اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی به موادمخدر سنتی اعتیاد دارم . بر سر اعتیاد با همسرم اختلاف پیدا کرده و او طلاق گرفت. آزار و اذیت های همسرم مرا سرخورده کرده بود به همین خاطر به دنبال راهی برای انتقام بودم. سرانجام تصمیم گرفتم پسرم را بکشم تا به این صورت همسرم را شکنجه دهم. روز حادثه با طناب پسرم را خفه کردم. اما ناگهان پشیمان شده و او را به بیمارستان رساندم که پزشکان گفتند او جان باخته است.

کشف راز قتل مادر شهید

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در ادامه از افشای راز قتل مادر یک شهید در بهنمیر خبر داد و اظهار داشت: چندی قبل کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان قتل زنی به نام فیروزه قرار گرفته و پس از حصور در محل دریافتند مقتول که مادر شهید بود در خانه اش خفه شده بود. نوه مقتول که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در بازجویی ها گفت: امشب برای کشیدن قلیان از خانه خارج شده و یک ساعت بعد وقتی برگشتم با جسد مادربزرگم روبه رو شدم.

سرهنگ عطیمی خاطرنشان کرد؛ با انگشت نگاری و تحقیقات محلی مشخص شد ، مقتول از سوی نوه اش به قتل رسیده است. با کشف این سرنخ متهم دستگیر و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد. متهم مدعی شد در کار خرید و فروش مواد مخدر است و مادربزرگش همیشه سر این موضوع با او درگیری داشته است. شب حادثه نیز در جریان درگیری با مادربزرگش او را به قتل رسانده بود.

وی افزود : دو متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه