زن و شوهری که مردی را به خانه‌شان کشانده و او را به قتل رسانده بودند در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شوند. مقتول مردی بود که با زن متهم رابطه داشت. زنی مرداد سال گذشته به پلیس اسلامشهر مراجعه کرد و مدعی شد فرزند جوانش به نام بهنام گم شده است. او گفت: پسرم راننده آژانس بود. روز حادثه هم قرار بود سرکار برود من اصلا از اینکه کجا رفته و چه کرده است، خبر ندارم. شب که به خانه نیامد چندین‌‌بار با تلفنش تماس گرفتم اما نتوانستم او را پیدا کنم تلفنش را جواب نمی‌داد بعد هم موبایلش خاموش شد. ...

قتل عاقبت رابطه پنهان؛ “جسد را با سنگ‌فرز تکه‌ تکه کردم و آن را آتش زدم”!

زن و شوهری که مردی را به خانه‌شان کشانده و او را به قتل رسانده بودند در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شوند. مقتول مردی بود که با زن متهم رابطه داشت.

زنی مرداد سال گذشته به پلیس اسلامشهر مراجعه کرد و مدعی شد فرزند جوانش به نام بهنام گم شده است. او گفت: پسرم راننده آژانس بود. روز حادثه هم قرار بود سرکار برود من اصلا از اینکه کجا رفته و چه کرده است، خبر ندارم. شب که به خانه نیامد چندین‌‌بار با تلفنش تماس گرفتم اما نتوانستم او را پیدا کنم تلفنش را جواب نمی‌داد بعد هم موبایلش خاموش شد. من فکر می‌کنم اتفاقی برای او افتاده ‌است.

ماموران گشت پلیس همزمان با طرح این شکایت گزارش دادند به خودرویی که به نظر می‌رسد کنار خیابان رها شده است مشکوک شده‌اند. آنها خودرو را مورد بازرسی قرار دادند و به پارکینگ منتقل کردند. ماموران در ادامه متوجه ‌شدند این خودرو متعلق به بهنام است. بنابراین احتمال کشته‌شدن بهنام قوت گرفت. وقتی مکالمات تلفنی بهنام مورد بررسی قرار گرفت پلیس متوجه شد او آخرین‌بار با زنی به نام شبنم در تماس بود و در روز گم شدنش چندین‌بار بین این دو نفر تماس‌هایی برقرار شده‌ بود.

پلیس شبنم را شناسایی کرد. او که زنی ۲۵ساله و متاهل بود داشتن اطلاع از سرنوشت بهنام را انکار کرد و گفت: «تماس‌هایی که ما داشتیم فقط به این دلیل بود که بهنام مرتب مزاحم من می‌شد. از او خواستم دیگر این کار را نکند چون من متاهل هستم.»

گفته‌های این زن برای کارآگاهان قانع‌کننده نبود به همین دلیل شبنم بازداشت شد تا درباره رابطه‌اش با بهنام بیشتر توضیح دهد. او درنهایت مجبور شد حقیقت را بیان کند. وی گفت: من و بهنام قبل از اینکه من ازدواج کنم با هم رابطه داشتیم. دوستش داشتم و این رابطه برای من خیلی جدی بود اما بهنام هیچ‌وقت نمی‌خواست رابطه‌مان جدی باشد و باهم ازدواج کنیم. بعد از مدتی او را رها و با حمید ازدواج کردم.

حمید جوان خوبی بود و ما زندگی آرامی داشتیم اما انگار بهنام تازه بعد از ازدواج من فهمیده‌ بود مرا دوست دارد. او مرتب تماس می‌گرفت و از من می‌خواست با او رابطه داشته ‌باشم. چندبار اولی که تماس گرفت قبول نکردم اما یک‌بار گفت فیلمی از من دارد که اگر به خواسته‌اش تن ندهم آن را منتشر می‌کند. باورم نشد، از طرفی می‌ترسیدم فیلم ‌واقعا وجود داشته ‌باشد و زندگی مشترک و آبرویم به خطر بیفتد. با بهنام قرار گذاشتم او فیلم را در گوشی تلفن‌همراهش به من نشان داد. التماس کردم این کار را نکند گفت فقط به شرطی که با او رابطه داشته ‌باشم موضوع را به شوهرم نمی‌گوید. او من را وادار به رابطه کرد. چندین دفعه هم از من پول گرفت، تا اینکه مدتی قبل شوهرم فهمید چه اتفاقی افتاده‌ است.

این زن در ادامه اعترافاتش گفت: این اواخر در برابر خواسته‌های بهنام مقاومت می‌کردم تا اینکه تهدید کرد موضوع را به شوهرم می‌گوید. با خودم گفتم آخرش مرگ است خودم را می‌کشم و همه چیز تمام می‌شود. یک روز حمید در حالی‌که به‌شدت ملتهب بود به خانه آمد او به من گفت بهنام زنگ زده و موضوع رابطه من و خودش را گفته‌ است.

همه‌چیز ‌رو شده‌ بود من نتوانستم انکار کنم و حقیقت را گفتم. شوهرم از من خواست بهنام را به خانه بکشم تا هر دو بکشیمش. من هم قبول کردم. با بهنام قرار گذاشتم وقتی او به خانه آمد من و شوهرم او را با طناب خفه کردیم و بعد هم با چاقو چند ضربه به او زدیم و بعد جسد توسط شوهرم به محلی دیگر منتقل شد و دیگر نمی‌دانم چه بلایی سرش آمد.

با توجه به گفته‌های شبنم شوهرش حمید مورد تحقیق قرار گرفت او نیز قتل را قبول کرد و گفت: وقتی بهنام با من تماس گرفت و گفت شبنم با او رابطه داشته حرفش را باور نکردم اما وقتی نشانی‌هایی از همسرم داد مطمئن شدم دروغ نمی‌گوید. موضوع را به شبنم گفتم و او هم تایید کرد به خاطر فیلمی که بهنام از او داشته مجبور شده چندین‌بار به او پول بدهد. تازه متوجه شدم چرا همسرم مرتب می‌گفت طلاهایش گم شده است، او آن طلاها را می‌فروخت و پولش را به بهنام می‌داد. تصمیم گرفتیم برای اینکه فیلم را از بهنام بگیریم او را به خانه بکشانیم. همین‌طور هم شد او را به خانه آوردیم، کشتیمش بعد من جسد را با سنگ‌فرز تکه‌تکه کردم و آن را آتش زدم.

متهم درباره اینکه شبنم و بهنام چطور باهم آشنا شدند گفت: آنطور که شبنم به من گفت وقتی مجرد بود یک‌بار سوار ماشین بهنام شد و بعد با هم دوست شدند و بعد از آن رابطه داشتند.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای متهمان هردو به مشارکت در قتل عمدی متهم شدند همچنین حمید به جنایت بر میت نیز متهم و به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد و آنها به‌زودی محاکمه می‌شوند.

منبع: روزنامه شرق

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه