فیلمی با گریمهای سخت جایگزین - شیار۱۴۳ - می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

فیلمی با گریمهای سخت جایگزین «شیار۱۴۳» می‌شود

 فیلمی با گریمهای سخت جایگزین «شیار۱۴۳» می‌شود

«همه چیز برای فروش» در جشنواره فیلم فجر سال گذشته توانست سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس و دیپلم های افتخار بهترین موسیقی متن و بهترین چهره‌پردازی را دریافت کند. این فیلم بزودی جایگزین «شیار ۱۴۳» می شود.

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، قرارداد اکران فیلم سینمایی «همه چیز برای فروش» به کارگردانی امیرحسین ثقفی بعد از «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در گروه آزادی بسته شده است و این فیلم به زودی در تهران و شهرستان ها روی پرده می‌رود.

هدایت فیلم پخش«همه چیز برای فروش»را بر عهده دارد. این فیلم در سی و دومین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین طراحی صحنه و لباس،دیپلم افتخار بهترین موسیقی متن و دیپلم افتخار بهترین چهره‌پردازی شد.

«همه چیز برای فروش» در هشتمین جشن انجمن منتقدان سینمای ایران نیز کاندید دریافت پنج جایزه،بهترین طراحی صحنه و لباس،بهترین چهره پردازی،بهترین موسیقی متن،بهترین مهندسی صدا و بهترین فیلم برداری شد و توانست دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را کسب کند ،همچنین محسن دارسنج تندیس و لوح سپاس انجمن را برای طراحی چهره پردازی فیلم دریافت کرد وکارن همایونفرنیز برای موسیقی متن فیلم موفق به دریافت جایزه این جشن شد.

فیلم سینمایی «همه چیز برای فروش»داستان انسان‌هایی است که برای نجات یکدیگر ایثار می‌کنند.

صابر ابر،مریلا زارعی،مزدک میرعابدینی،محمود نظر علیان،ساعد سهیلی،سارا کاشفی،حسین مسلمی ،میثم غنی زاده،سید احمد محمدی و جواد عزتی با حضور حبیب رضایی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

برخی عوامل اصلی این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان:امیرحسین ثقفی، مدیر فیلمبرداری:علی محمد قاسمی، طراح صحنه و لباس:شراره سروش، مدیر تولید:علیرضا احمدی کیا، مدیر برنامه‌ریزی:بابک اعطا، طراح چهره پردازی و اجرا:محسن دارسنج، صدابردار:محمد حبیبی، دستیار اول کارگردان:کاوه قاسم زاده، منشی صحنه:فاطمه ثقفی، عکاس:بهرنگ دزفولی‌زاده، مدیر روابط عمومی:بهناز شیربانی، دستیار اول فیلمبردار:بهمن نادیاب،گروه فیلمبرداری:حسین اسدی،محسن زهی،بهروز سیفی،پارسا مجد،مهدی شیردل، دستیاران اول صحنه و لباس:مهدی دیزایی،کیان عدالت خواه.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه