رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه وزارت خارجه به میزانی که تعیین شده و رهبری اجازه داده‌اند مذاکره می‌کند گفت: من مسئول جنگ با آمریکا هستم نه مذاکرات و راجع به آن نمی‌توانم نظر دهم. به گزارش نایاب فان، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه شانزدهمین همایش پیشگیری از وقوع جرم در استان تهران که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به توان هسته ای کشورمان گفت: انرژی هسته ای موضوعی فناورانه است و پیشرفت علمی و گام بلندی در میان گام های بلند دانشمندان و نوآورا ...

فیروزآبادی: من مسوول جنگ هستم نه مذاکرات / رهبری اجازه مذاکرات را داده اند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه وزارت خارجه به میزانی که تعیین شده و رهبری اجازه داده‌اند مذاکره می‌کند گفت: من مسئول جنگ با آمریکا هستم نه مذاکرات و راجع به آن نمی‌توانم نظر دهم.

به گزارش نایاب فان، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه شانزدهمین همایش پیشگیری از وقوع جرم در استان تهران که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به توان هسته ای کشورمان گفت: انرژی هسته ای موضوعی فناورانه است و پیشرفت علمی و گام بلندی در میان گام های بلند دانشمندان و نوآوران جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

وی افزود: مقطع فعلی انقلاب، مقطع تحول علمی و فناوری است، ما از مرحله تحول انسانی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی گذر کرده ایم و به مرحله تحول علمی و فناوری رسیده ایم.

سرلشکر فیروزآبادی همچنین با اشاره به جریان تروریستی داعش گفت: پدیده داعش یک حرکت تروریستی است که بر علیه همسایگان ما در عراق، سوریه و سایر کشورهای اسلامی بوجود آمده و اصولاً آفتی است که توسط صهیونیسم، انگلیسی ها و آمریکایی ها در جهان اسلام ایجاد شده است و به خاطر نداشتن مبانی مستحکم علم��، عقلی و رفتار بسیار خشونت بار فعلاً به عنوان یک ابزار استکباری مورد استفاده قرار می گیرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین به موضوع مذاکرات اشاره و تصریح کرد: ما می توانیم مذاکره داشته باشیم زیرا مقام معظم رهبری اجازه داده اند و این یک امر سیاسی مرسوم در دنیا و در دیپلماسی جهانی است که صورت می گیرد و وزارت خارجه به میزانی که تعیین شده و آقا اجازه داده اند مذاکره می کند.

سرلشکر فیروزآبادی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا امکان توافق با آمریکا وجود دارد یا خیر، گفت: من مسئول جنگ با آمریکا هستم نه مذاکرات و راجع به آنها نمی توانم نظر دهم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه