فيلم هاي شبكه سه در هفته آينده

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

فیلم های شبکه سه در هفته آینده

فيلم هاي شبكه سه در هفته آينده
شبکه سه سیما هفته آینده فیلم های متنوعی از جمله یک روز گرم ، عروس خوش قدم،  گنجینه جواهرات و مرخصی شب عید را  از شنبه تا جمعه روی آنتن می برد  .
 
 
فیلم های سینمایی و  تلویزیونی یک روز گرم ، آن سفر کرده ،  عروس خوش قدم، کیش و مات ، آوازهای مادرانه  ،   گنجینه جواهرات  پشته، پانچو ویلا ، داداش مونا گاندی شناس می شود  و مرخصی شب عید از شنبه13  تا جمعه 19  دیماه   طبق زمان های ذیل  روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .
 
فیلم سینمایی یک روز گرم  به کارگردانی علی عسگری و نویسندگی علی اصغر عسگریان  است که  دوشنبه 15دی ساعت 2:20 بامداد روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .
 
بازیگرانی چون اکبر زنجانپور , داود رضایی , چنگیز وثوقی , حسین شهاب , نعمت الله گرجی , احمد کاشانی , منوچهر حامدی , زری برومند , پریدخت اقبال‌پور در این فیلم نقش آفرینی کرده اند .
 
قاسم و عباس اتومبیلی را به سرقت می برند و حین فرار با اتومبیل ، پیرمرد عابری را زیر می گیرند و می گریزند. پیرمرد در بیمارستان بستری می شود. اما برای عمل جراحی او اجازه ی کتبی…
 
*********************************************************
 
فیلم سینمایی آن سفر کرده   به نویسندگی مجید قاری زاده و کارگردانی احمد نیک آذر     ، سه شنبه16دی ماه  ساعت 2:10 بامداد روانه آنتن شبکه سه میشود .
 
در خلاصه این فیلم با بازی حسین کسبیان ،  فردوس کاویانی ، محمد تقی کهنمویی و سیاوش طهمورث  آمده است :   رحمان که با پدر پیر افلیجش، باباحمزه، در روستا زندگی می کند دو فرزند دارد: سیف الله و حجت. حجت به شهر مهاجرت کرده و در کارخانه ای مشغول کار است. رحمان که در گاوداری ارباب ده کار می کرده به توصیه پدرش در زمین مزروعی شان مشغول کشت و کار می شود. ارباب می خواهد زمین های روستائیان را از چنگشان در آورد و ... .
 
*********************************************************
 
فیلم سینمایی  عروس خوش قدم  به  کارگردانی کاظم راست گفتار  ،چهارشنبه 18 دی   ساعت2:20 بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود.
 
در خلاصه این فیلم با بازی پارسا پیروزفر، ماهایا پطروسیان، امین حیایی، چنگیز وثوقی، محمدرضا شریفی نیا، حسام نواب صفوی وفرهاد آئیش آمده است : این فیلم روایت داستان زنی است  که با هر کسی که ازدواج می‌کند آن فرد ثروت‌مند می‌شود و البته بعد می میرد و ارثیه را برای عروس باقی می گذارد  و ... این فیلم  محصول سال  1381 ایران  است.
 
*********************************************************
 
فیلم سینمایی کیش و مات  به کارگردانی جمشید حیدری    ،محصول 1388 ،  پنجشنبه 8 1دی ماه  ساعت  1:30 بامداد  روانه آنتن شبکه سه میشود .
 
در خلاصه این فیلم با بازی  حمید گودرزی ، الناز شاکردوست، علی صادقی آمده است : جوانی به نام بهروز   دست به هر کاری می زند شکست می خورد. بهروز به جای اینکه دلیل ناکامی هایش را بیابد، فکر می کند آدم بدشانسی است و چون بدشانسی هایش تداوم می یابد، دست به خودکشی می زند، اما چون تاریخ مصرف قرص هایی که خورده گذشته بود نجات می یابد. بهروز دوباره تصمیم به خودکشی می گیرد ولی این بار یک رزیدنت جوان اعصاب و روان به نام پریسا او را نجات می دهد و....
 
*********************************************************
 
فیلم تلویزیونی آوازهای مادرانه   به کارگردانی   اصغر هاشمی   پنجشنبه 18 دیماه ساعت  10:30از شبکه سه  سیما پخش می شود.این فیلم محصول 1391 سیما فیلم است.
 
این فیلم با بازی ثریا قاسمی ،سیما تیرانداز، حدیث میرامینی، فلور نظری و فخرالدین صدیق‌شریف روایت   داستان زن تنها و بدخلقی به نام شکوه است که علی‌رغم میل باطنی‌اش، ناچار به پذیرفتن پرستار جوان و پرشوری می‌شود. شکوه تحت‌تأثیر این تازه وارد سرانجام از پیله تنهایی‌ا‌ش خارج شده و تصمیم می‌گیرد بدون اطلاع فرزندانش که به دلیل مشغله‌های زندگی نمی‌توانند در کنار او باشند موقعیت تازه‌ای را در زندگی تجربه کند.
 
*********************************************************
 
فیلم تلویزیونی گنجینه جواهرات  پشته   به کارگردانی نادر مقدس    ، پنجشنبه 8 1دی ماه  ساعت  19:00 روانه آنتن شبکه سه میشود .
 
در خلاصه این فیلم با بازی  شقایق دهقان، هادی قمیشی، ژوبین مقدس، ساقی زینتی، عباس بحری و مهرداد پیرنیا آمده است :   خواهر و برادری در پی یافتن گنج با در دست داشتن نقشه ای راهی شمال می شوند.با خراب شدن ماشین آنها در راه، آنها پی می برند که در ده جواهر پشته قرار است عروسی میان دو قوم که سالهاست با هم اختلاف دارند، برگزار شود، اما آنها ناخواسته مانع از این کار می شوند.و ... .
 
*********************************************************
 
فیلم سینمایی پانچو ویلا    pancho villa به  کارگردانی اِئوجنیو مارتین   ، جمعه 19 دی   ساعت 00:30 بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود.
 
در خلاصه این فیلم با بازی تلی ساوالاس ، کلینت واکر  ، چاک کنورز و آن فرانسیس آمده است : در سال 1914 یک ژنرال مکزیکی به‌ نام پانچو ویلا علیه اشراف مکزیک شورش می‌کند. روزنامه‌های آمریکایی و برخی از سرمایه‌داران آمریکا که منافع خود را در خطر می‌بینند با او مخالفت می‌کنند. فیلمساز جوانی به ‌نام فرانک تایر قـراردادی با پانچو ویلا می‌بندد تا از زندگی و مبارزات او فیلمی تهیه کند و ....
 
این فیلم تولید سال  1972 ومحصول  مشترک آمریکا ، انگلیس و اسپانیا    است .
 
*********************************************************
 
 فیلم سینمایی داداش مونا گاندی شناس می شود  Lage Raho Munna Bhai  محصول2006 هند  به کارگردانی راج کومار هیرانی جمعه 19  دی  ساعت 15:45 از شبکه سه سیما پخش می شود .
 
در خلاصه فیلم با بازی سانجای دات ، ارشاد وارسی ، ویدیا بالان  و بومان ایرانی   آمده است : داداش مونا  که زورگو و قلدر  است   برای لاکی سینگ کار می کند و طرفدار گوینده ای به نام جان وی است. وقتی می شنود مسابقه ای درباره گاندی در رادیو اجرا می شود که مجری آن جانوی است ، با دزدیدن چند استاد دانشگاه و گرفتن اطلاعات از آنان خود را برای مسابقه آماده می کند و وقتی به ایستگا ه رادیو می رود جانوی را می بیند . مطالعات وی درباره گاندی طوری ذهن او را درگیرمی کند که ...
 
*********************************************************
 
فیلم تلویزیونی مرخصی شب عید   به کارگردانی بهروز خلجی ،  جمعه  19 دیماه    ساعت 19:00  از شبکه سه  سیما پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان آمده است : داستان این تله فیلم، ماجرای   سعید سرباز راهنمایی و رانندگی است که  شب عید نوروز می خواهد به دیدار همسرش که تازه عقد به عقد او در آمده است برود اما مرخصی ها  لغو شده است او به دنبال راهی است تا...". این فیلم  محصول سال  1390 سیما فیلم   است که در آن بازیگرانی چون  اردلان شجاع کاوه، خاطره حاتمی، شهنام شهابی، محسن افشانی، روشنک عجمیان نقش‌آفرینی می‌کنند.
 
 
 
 

 

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه