فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ ۸-۷۴۷ لوکس

 

شاید بارها سوار هواپیما شده اید و در یکی از صندلی های تنگ ردیف وسط گیر کرده اید و تنها فکر وذکرتان این بوده تا بتوانید کمی استراحت کنید. اما درعین حال تصور کردید که اگر قرار بود این هواپیما لوکس باشد چگونه خواهد بود؟ ما به شما می گویم. بوئینگ ۸-۷۴۷ خواهد بود. شاید این هواپیمای لوکس با فضای کابین معادل ۴۴۴ متر مربع، از بسیاری از خانه های لوکس هم بزرگتر است.

هواپیمایی که در ادامه ایمیل خواهید دید توسط کمپانی بوئینگ ساخته شده و سپس توسط دو شرکت دیگر که در واشنگتن واقع هستند تکمیل شده است. نتیجه نهایی چیزی جز یک زندگی لوکس با تمام امکانات همراه با طراحی دکوراسیون منحصر به فرد نیست. برای بسیاری از ما دیدن یک مبل در هواپیما تعجب بر انگیز است. اما وقتی یک لژ کامل با میز و مبل و یک صفحه نمایش تخت می بینیم، یاد تلاش خود در هواپیما برای کمی فضا جهت باز کردن پاهایمان می افتیم. به دلیل اینکه این هواپیماها پس از مراحل ساخت اولیه به گونه ای ارائه می شوند که طراحی داخلی آنها کاملا انجام نشده بنابراین می توانند به سلیقه خریدار بخش هایی از آن را شخصی سازی کنند.

همه آرزو دارند که بتوانند کمی در پروازهای شب بخوابند، چیزی که تقریبا غیر ممکن است. اما در یک هواپیمای شخصی که اتاق خواب کامل با بزرگترین سایز تخت را دارد این مسئله ساده است. گذشته از این، این هواپیما یک دفتر کاری و یک اتاق کنفرانس هم دارد که البته برای میز ناهارخوری نیز استفاده می شود. درنهایت، ۸-۷۴۷ همچنین یک لژ در طبقه بالا دارد که ۳۶ متر دیگر به فضای نشیمن هواپیما می افزاید. در ادامه ایمیل می توانید تصاویر فضای داخلی این هواپیمای جالب توجه را مشاهده نمایید.
 

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 1

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 2

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 3

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 4

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 5

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 6

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 7

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 8

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 9

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 10

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 11

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 12

 

فضای داخلی یک هواپیمای بوئینگ 8-747 لوکس - تصویر 13

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه