فتح الله زاده و قلعه نویی اول خرابکاری شان را جبران کنند بعد بروند

فتح الله زاده و قلعه نویی اول خرابکاری شان را جبران کنند بعد بروند

1-Esteghlal[wWw.KamYab.ir]

به گزارش کمیاب، حسن روشن دوباره به شدت از فتح الله زاده انتقاد کرد. البته او امیر قلعه‌نویی را هم از انتقاداتش بی‌نصیب نگذاشت.

روشن در خصوص شایعه خداحافظی فتح الله زاده و قلعه نویی پس از بازی های آسیایی اظهار داشت: «کادرفنی استقلال و فتح الله زاده باید در استقلال بمانند. آنها فکر می‌کردند تیم قهرمان می‌شود و آنها هم می‌روند و استقلال را با مشکلات تنها می‌گذارند اما خدا جای حق نشسته و نگذاشت چنین اتفاقی رخ بدهد.»

وی افزود: «فتح الله زاده و قلعه‌نویی باید بمانند، بدهی‌های استقلال را صاف کنند و بعداً بروند.»

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که چه کسی را در ناکامی استقلال مقصر می داند گفت: «همه مقصر هستند اما مقصر اصلی علی فتح الله زاده است. او الان با طرح این مسئله که هر بازیکنی که قلعه‌نویی می‌خواست را برایش خرید، می‌خواهد همه تقصیرها را گردن سرمربی تیم بیندازد.»

روشن به برخی خریدهای قلعه نویی هم اشاره مستقیم کرد: «چرا پژمان نوری را خریدند؟ او چطور می‌تواند به استقلال تعصب داشته باشد در حالی که بازیکن پرسپولیس بوده است؟»

وی در پایان تاکید کرد: «قلعه‌نویی باید بماند و تیم را درست کند. اگر این طوری برود، هیچ‌ کس نمی‌تواند تیم را درست کند و هیچ ‌کس در این شرایط نمی‌آید مدیرعامل یا سرمربی استقلال شود.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه