عشق به گرفتن عکس سلفی در رومانی باعث مرگ دختر جوانی شد. نایاب فان نوشت: استفاده از دوربین عکاسی یا گوشی‌های موبایل برای گرفتن عکس‌های پُرتره از خود که امروزه با نام "سلفی" شناخته می‌شود بسیار فراگیر شده که این کار در برخی موارد باعث حوادثی نیز شده است. امروز یکی از از این دست خبرهای ناراحت کننده بر روی خروجی رسانه‌های کشور رومانی قرار گرفت. دختری ۱۸ ساله با نام «آنا اورسو» زمانی که قصد داشت بر روی مترو از خود سلفی بگیرد بر اثر برق‌گرفتی جان خود را از دست داد. مونوپاد (دسته مخصوص گرفتن عکس سل ...

عکس سلفی باعث مرگ یک دختر شد

 

عشق به گرفتن عکس سلفی در رومانی باعث مرگ دختر جوانی شد.

نایاب فان نوشت: استفاده از دوربین عکاسی یا گوشی‌های موبایل برای گرفتن عکس‌های پُرتره از خود که امروزه با نام "سلفی" شناخته می‌شود بسیار فراگیر شده که این کار در برخی موارد باعث حوادثی نیز شده است.

امروز یکی از از این دست خبرهای ناراحت کننده بر روی خروجی رسانه‌های کشور رومانی قرار گرفت.

دختری ۱۸ ساله با نام «آنا اورسو» زمانی که قصد داشت بر روی مترو از خود سلفی بگیرد بر اثر برق‌گرفتی جان خود را از دست داد.

مونوپاد (دسته مخصوص گرفتن عکس سلفی) باعث مرگ این دختر رومانیایی شده است.

این دختر که بعد از برق‌گرفتگی به سرعت به بیمارستان St.Spiridon منتقل شد، با وجود تلاش پزشکان، جان خود را از دست داد.

به گزارش پلیس، «آنا اورسو» بعد از توقف مترو برروی سقف یکی از واگن‌ها رفته و سعی می‌کند تا با مونوپاد خود سلفی بگیرد. در این هنگام بخاطر پایین بودن سیم‌های فشار قوی مترو، مونوپاد این دختر جوان با سیم‌ها برخورد کرده و باعث برق‌گرفتی او می‌شود.

به گفته پزشکان، این برق گرفتگی به حدی قوی بوده که سوختگی‌های عمیقی را بر روی جسم بی‌جان این دختر ایجاد کرده است. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه