علی سامره به جمع بازیگران - آخرین بازی - پیوست

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

علی سامره به جمع بازیگران «آخرین بازی» پیوست

 علی سامره به جمع بازیگران «آخرین بازی» پیوست

علی سامره بازیکن سابق فوتبال هفته آینده جلوی دوربین مجموعه تلویزیونی «آخرین بازی» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی عزیز علیزاده می‌رود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، علی سامره بازیکن سابق فوتبال بعد از مهدی امیرآبادی دومین بازیکن فوتبالی است که به گروه بازیگران «آخرین بازی» ملحق شده است و تا چند روز دیگر در نقش مربی جلوی دوربین می‌رود.

گروه تولید اکنون مشغول تصویربرداری قسمت‌های باقی مانده «آخرین بازی» در لوکیشن دفتر باشگاه هستند.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: قباد که در رویا‌ها و توهمات خودش زندگی می‌کند و آرزو دارد که یک شبه ره صد ساله را برود و به ستاره‌ای مشهور تبدیل شود، بنا براین تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ بر‌تر....

امیر حسین رستمی، بهاره افشاری، روناک یونسی، آتش تقی‌پور، زویا امامی، مانی نوری و...... بازیگران این مجموعه هستند.

«آخرین بازی» با نگاهی طنز و شیرین مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ در این سریال مانند همه سریال‌هایی که درباره فوتبال ساخته می‌شود، مسائل و مناسبات دنیای حرفه‌ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود.

مجموعه تلویزیونی «آخرین بازی» کاری از گروه اجتماعی شبکه 5 سیما از 20 دی‌ماه ساعت 23 بر روی آنتن رفته و تکرار آن روز بعد ساعت 20 است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه