علی حمودی : علی دایی را نمی بخشم

حمودی می گوید به دلیل موضوع جعلی بودن کارت های پایان خدمت هرگز علی دایی را نمی بخشد.

علی حمودی بعد از مشکلاتی که برای کارت پایان خدمتش پیش آمد سرانجام راهی تراکتورسازی تبریز شد. او از وضعیتی که برایش پیش آمده ناراحت است خصوصاً از اینکه باید فقط ماهانه 150 هزار تومان حقوق بگیرد!

علی حمودی

علی حمودی

در مورد اتفاقاتی که منجر ‌به جدایی‌ات از سپاهان شد چه صحبتی داری؟
روزهای خیلی سختی را سپری کردم. شب‌هایی بود که از فرط ناراحتی خوابم نمی‌برد. در کل در این مدت سختی زیادی کشیدم. اتفاقات به گونه‌ای رقم خورد که مجبور به ترک سپاهان شوم. خدا را شکر حداقل تکلیفم مشخص و معلوم شد که باید دوره خدمت سربازی را پشت‌سر بگذارم.

اولین کسی که موضوع جعلی بودن کارت‌های پایان خدمت را اعلام کرد علی دایی بود. در این مورد چه صحبتی داری؟
پیش از این اتفاق، من علی دایی را خیلی دوست داشتم اما پس از این موضوع خیلی از او ناراحتم و هرگز او را نمی‌بخشم.

چرا به تیم تراکتورسازی پیوستی؟
امریه من فقط برای این تیم صادر شده بود و باید بگویم که تراکتورسازی تیم خیلی خوبی است و خوشحالم پس از سپاهان باز هم در یک تیم بزرگ مانند تراکتورسازی بازی خواهم کرد. سپاهان تیم بزرگی است و من خیلی دوست داشتم با فرکی کار کنم اما شرایط طوری رقم خورد که باید از این تیم جدا می‌شدم. باید این نکته را هم یادآور شوم که من این فصل هیچ پولی از سپاهان نگرفتم. البته مسئولان سپاهان حق دارند ناراحت باشند ولی بدانند که این اتفاقات دست ما نبود.

با حقوق ماهانه 150 هزار تومان چه می‌کنی؟
جا دارد ابتدا یک موضوع را یادآور شوم. امیدوارم برخی خبرنگاران اینقدر پیگیر این ماجرا نباشند. یکی از این بازیکنان من هستم و اگر خواستند قراردادم را می‌گویم. رقم قرارداد ما 150 هزار تومان است و مجبوریم در این دو سال با این رقم بازی کنیم. شاید امسال وام بگیریم یا در فهرست دریافت‌کنندگان یارانه ثبت‌نام کنیم.

در دربی‌ای که منجر ‌به شکست 3 بر 2 استقلال با هت‌تریک زاید شد، مظلومی مدعی شده بود که برخی بازیکنان خوزستانی در آن دیدار کم‌کاری کردند تا تیم نتیجه نگیرد. تو هم در آن دیدار حضور داشتی. آیا چنین اتفاقی رخ داد؟
من پرویز مظلومی را خیلی دوست دارم ولی باید بگویم هیچ بازیکن استقلالی در آن بازی معروف یا دیگر بازی‌ها چنین کاری نمی‌کند. این را هم درباره خودم می‌گویم که حاضرم از همه چیزم بگذرم اما در روزهایی که در استقلال بودم این تیم مقابل پرسپولیس برنده می‌شد. / خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه