به عنوان رییس یک دولت متعهد و مسئول در برابر جان و امنیت شهروندان، از مردم کشورم به خاطر رنج هایی که بابت این حادثه متحمل شدند از صمیم قلب عذرخواهی می کنم. پارک گئون هایه رییس جمهور کره جنوبی در یک سخنرانی تلویزیونی و در حالی که اشک از دیدگانش جاری بود، از مردم کشورش به خاطر کشته شدن ۳۰۰ دانش آموز در حادثه ماه گذشته غرق شدن کشتی عذرخواهی کرد. به گزارش کمیاب به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه رییس جمهور کره جنوبی گفت:” به عنوان رییس یک دولت متعهد و مسئول در برابر جان و امنیت شهروندان، از مردم ...

عذرخواهی اشکبار رییس جمهور کره جنوبی از مردم +عکس

به عنوان رییس یک دولت متعهد و مسئول در برابر جان و امنیت شهروندان، از مردم کشورم به خاطر رنج هایی که بابت این حادثه متحمل شدند از صمیم قلب عذرخواهی می کنم. پارک گئون هایه رییس جمهور کره جنوبی در یک سخنرانی تلویزیونی و در حالی که اشک از دیدگانش جاری بود، از مردم کشورش به خاطر کشته شدن ۳۰۰ دانش آموز در حادثه ماه گذشته غرق شدن کشتی عذرخواهی کرد.

به گزارش کمیاب به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه رییس جمهور کره جنوبی گفت:” به عنوان رییس یک دولت متعهد و مسئول در برابر جان و امنیت شهروندان، از مردم کشورم به خاطر رنج هایی که بابت این حادثه متحمل شدند از صمیم قلب عذرخواهی می کنم.”

رییس جمهور کره جنوبی که گریه می کرد ، گفت پس از این حادثه تلخ، دولت تمهیداتی را برای عدم تکرار چنین حوادثی در آینده اندیشیده است و از جمله تمهیداتی برای بازنگری در پرسنل و تجهیزات گارد ساحلی کره جنوبی صورت گرفته است.

Rayis jomhoor[WwW.KamYab.IR]

رییس جمهور کره جنوبی با اشاره به اینکه گارد ساحلی این کشور در این حادثه مسئول و مقصر بوده است، افزود:” اگر عملیات امداد و نجات بلافاصله از سوی گارد ساحلی انجام می گرفت تعداد کشته های این حادثه کمتر از این میزان می شد.

خانم هائه همچنین گفت به منظور عدم تکرار چنین فجایعی در آینده به ” مافیای بوروکراتیک ” در کره جنوبی پایان خواهد داد.

در حادثه غرق شدن کشتی د�� ۱۶ آوریل در کره جنوبی ۲۸۶ نفر که بیشتر آنها دانش آموز بودند غرق شدند و جسد ۱۸ دانش آموز نیز هنوز پیدا نشده است.

خانواده های قربانیان این حادثه مقامات دولتی را به اهمال و قصور در این حادثه متهم می کنند و این دومین باری است که رییس جمهور کره جنوبی بابت کشته شدن این تعداد شهروند در این حادثه تلخ عذرخواهی می کند.

دو هفته پیش نیز نخست وزیر کره جنوبی با قبول مسئولیت این حادثه از سمت خود کناره گیری کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه