عجیب ترین سارق تهران شناسایی و بازداشت شد +عکس. ماموران کلانتری ۱۱۸ ستار خان در پی شکایتهای برخی از شهروندان غرب تهران در خصوص سرقت لوازم با ارزش منازلشان موظف شدند تا سارق و یا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند. در نخستین بررسی‌های ماموران تخصصی کلانتری ، آنها متوجه شدند که فرد سارق به طور کاملا حرفه‌ای اقدام به سرقت‌ کرده است. در بررسی بیشتر و دقیق تر در کلیه فیلم‌های ضبط شده توسط دوربین های امنیتی ماموران به یک نوجوان کوتاه قد و لاغر اندام که در تمامی محدوده سرقت حضور داشت، مشکوک شدند. مامو ...

عجیب ترین سارق تهران شناسایی و بازداشت شد +عکس

ماموران کلانتری ۱۱۸ ستار خان در پی شکایتهای برخی از شهروندان غرب تهران در خصوص سرقت لوازم با ارزش منازلشان موظف شدند تا سارق و یا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.
در نخستین بررسی‌های ماموران تخصصی کلانتری ، آنها متوجه شدند که فرد سارق به طور کاملا حرفه‌ای اقدام به سرقت‌ کرده است.
در بررسی بیشتر و دقیق تر در کلیه فیلم‌های ضبط شده توسط دوربین های امنیتی ماموران به یک نوجوان کوتاه قد و لاغر اندام که در تمامی محدوده سرقت حضور داشت، مشکوک شدند.

Saregh1[Www.KamYab.Ir]

ماموران با چهره نگاری و درآوردن اطلاعات فرد مظنون، وی را در خیابان‌های غرب تهران دستگیر و به مقر انتقال دادند.
“سرهنگ امیر حسین رضایی”رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان: اعلام کرد: با انتقال متهم به هویت ذبیح ۱۶ ساله ۱۳۰ سانتی متر قد به مقر چندین شاه کلید که ساختنش کار هرکسی نبود در جیب هایش کشف و ضبط شد.
این مقام مسئول در خصوص نحوه سرقت این متهم گفت: طی اعتراف سارق مشخص شد که این نوجوان از لای نرده‌های پنجره و از داخل کانال کولر وارد خانه‌ها شده و با سرقت اشیاء قیمتی توسط شاه کلید درب را از داخل باز کرده و با خونسردی مکان را ترک می‌کند و این سرقت‌ها را معمولا در مجمتع‌های مسکونی انجام می‌دهد.
پرونده متهم در نهایت برای بررسیهای بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه