طنین دوستت دارم در سالن میلاد نمایشگاه

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

گروه «سون» در آخرین اجرای خود پیش از انتشار قطعات جدیدش در تهران روی صحنه رفت. به گزارش «موسیقی ما»، این کنسرت شامگاه 23 و 24 دی ماه به همت موسسه «آوای دوران» (به مدیریت رسول ترابی و سمیه کاویانی) برگزار شد و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی پذیرای دوستداران این گروه بود تا بار دیگر شاهد هنرنمایی آنها در جدیدترین اجرای تهران شان باشند.

قطعات محبوب این گروه با انرژی و حرارت دوستدارانشان یکی پس از دیگری در سالن به اجرا در آمد.

آرش قنادی در اواسط برنامه با سپاس از حاضران در سالن گفت: «از انرژی بالای شما ممنونم. در این کنسرت لحظات لذت بخشی را تجربه می کنیم. من و امیر و کیارش به داشتن دوستانی چون شما افتخار می کنیم.» او همچنین رسما اعلام کرد که تا انتشار آثار جدید از این گروه دیگر در تهران روی صحنه نخواهند رفت.

آرش قنادی پیش از این نیز در گفتگو با «موسیقی ما» در این باره گفته بود: « چند تک قطعه را ساخته ایم ولی هنوز نتوانسته ایم به آن میزان رضایت که توقعش را داریم برسیم. سعی می کنیم بیشتر و بیشتر و با آسودگی خیال و ریز بینی افزون تر پیش برویم. من و امیر و کیارش درتلاشیم که چند کار خوب را به زودی منتشر کنیم. کاری که همه دوستش داشته باشند.»

دوست دارم، یه راهی پیش روم بزار، ادعا، و... از جمله قطعاتی بودند که مثل همیشه بیشتر از بقیه مورد توجه حاضران در سالن قرار گرفتند.

دکتر افشین یداللهی، مونا برزویی و علیرضا طلیسچی چهره های سرشناسی بودند که در این برنامه حضور داشتند.

در ادامه گزارش تصویری اختصاصی «موسیقی ما» را از نگاه دوربین «امیر خامنه» از این کنسرت و حاشیه هایش می بینید:

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه