طرز تهیه: وعده غذای سبک و خنک. امروز یک غذای قدیمی را به شما توصیه می‌کنیم که می‌تواند جلوی یورش گرما به وجود شما را بگیرد. این غذا را می‌توانید ساعت ۱۸ به عنوان یک شام سبک یا عصرانه استفاده کنید. امروز یک غذای قدیمی را به شما توصیه می‌کنیم که می‌تواند جلوی یورش گرما به وجود شما را بگیرد. این غذا را می‌توانید ساعت ۱۸ به عنوان یک شام سبک یا عصرانه استفاده کنید. کافی است این سوپ سرد را در یخچال خنک کنید. زیرا زیاد خنک کردن آن می‌تواند سبب معده‌درد شود. اما روش تهیه:. ۲ لیوان ماست، ۷ عدد گرد ...

طرز تهیه:  وعده غذای سبک و خنک

 

1-Ghaza[Nayabfun.com]

 

امروز یک غذای قدیمی را به شما توصیه می‌کنیم که می‌تواند جلوی یورش گرما به وجود شما را بگیرد. این غذا را می‌توانید ساعت ۱۸ به عنوان یک شام سبک یا عصرانه استفاده کنید.

 امروز یک غذای قدیمی را به شما توصیه می‌کنیم که می‌تواند جلوی یورش گرما به وجود شما را بگیرد. این غذا را می‌توانید ساعت ۱۸ به عنوان یک شام سبک یا عصرانه استفاده کنید.کافی است این سوپ سرد را در یخچال خنک کنید. زیرا زیاد خنک کردن آن می‌تواند سبب معده‌درد شود.

 

اما روش تهیه:

۲ لیوان ماست، ۷ عدد گردوی خرد شده، چند عدد خیار رنده شده و ۳ قاشق کشمش پاک شده، کمی ترخون خشک شده،‌ کمی نعنای خشک شده و اندکی پودر موسیر و کمی نمک
 همه آن چیزی است که در این غذا باید استفاده کنید.

ماست می‌تواند شدت گرما را در وجود شما کاهش دهد. بعلاوه ماست ماده غذایی سالمی است که در روزهای گرم تابستان می‌تواند جلوی اسهال را بگیرد. گردو سرشار از امگا ۳ است و ریزمغذی‌های آن بسیار برای مغز مفید است. کشمش آهن و انرژی زیادی دارد و نعنا نیز بادبر و تقویت‌کننده است. خیار نیز آب بدن شما را تامین می‌کند و کل این مجموعه علاوه بر این ‌که شما را خنک می‌کند، غذای کاملی هم به شمار می‌رود، زیرا دارای پروتئین، هیدرات کربن، سبزیجات و فیبر لازم است.

شما می‌توانید مقداری نان سبوس‌دار خشک در آن خرد کنید و از خوردن آن لذت ببرید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه