ضبط در - در حاشیه - بدون وقفه ادامه دارد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

ضبط در «در حاشیه» بدون وقفه ادامه دارد

ضبط در «در حاشیه» بدون وقفه ادامه دارد

سریال «در حاشیه» مهران مدیری با اعتراضاتی مواجه شده است. اما ضبط این سریال ادامه دارد و به قسمت هجدهم رسیده است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، سریال «در حاشیه» مهران مدیری که از همان ابتدا با اما و اگر و نیز واکنش‌های جامعه پزشکی همراه بود؛ با تغییراتی در فیلمنامه و سناریو به تولید رسید و از ششم فروردین ماه به پخش رسید.

این واکنش ها از سوی جامعه پزشکی همچنان ادامه دارد و در اقدامی جدید سایت سازمان نظام پزشکی در اعتراض به سریال «در حاشیه» با طرح این سوال که "آیا در اعتراض حضوری (با کسب مجوزهای لازم) به پخش برنامه هتاکانه «در حاشیه» و رویه صدا و سیما، بصورت قطعی حضور میابید؟ نظرخواهی از جامعه پزشکی با الزام وارد کردن کدملی و شماره نظام پزشکی انجام داده است و خواستار تماشا نکردن این سریال شدند.

اما مهران مدیری کارگردان سریال «در حاشیه» بدون درنظر گرفتن به تمام این حواشی و اعتراضات جامعه پزشکی همچنان به کار خود ادامه می دهد و تصویربرداری سریال خود را انجام می‌دهد. مهران مدیری و گروه تولید این سریال در لوکیشن بیمارستان حاشیه مشغول ضبط سکانس‌های خود هستند و تا به امروز 18 قسمت اول این سریال آماده پخش از شبکه سه سیما شده است.

سیامک انصاری‌، سپند امیرسلیمانی‌، علی اوجی، ‌ لیلا ایرانی‌، پوریا ایرائی‌، شراره ارمغانی‌، تینا اسدی‌، بهناز توسلی‌، فرزانه تفرشی‌، فلامک جنیدی‌، جوانه دلشاد‌، سید جواد رضویان، آذین رئوف، ‌ سحر ذکریا‌، نادر سلیمانی‌، ماندانا سوری‌، شادان شهیدی‌، یوسف صیادی‌، الکیا عبدالرزاقی‌، گل‌ناز عباسی‌، مهران غفوریان‌، رضا فیض نوروزی‌، نیما فلاح‌، شبنم فرشادجو، ‌ عارف لرستانی‌، علی لک پوریان‌، مهران مدیری‌، دریا مرادی دشت‌، رضا نیک خواه‌، رامین ناصر نصیر‌، سام نوروزی‌، سحر ولدبیگی‌، محمدرضا هدایتی‌، فاطمه هاشمی‌، ساعد هدایتی از بازیگران سریال طنز «اتاق عمل» هستند.

مهدی ژوله، خشایار الوند، الهه زارع‌نژاد و... تیم نویسندگی این سریال را شامل می‌شوند که این گروه زیر نظر مهران مدیری فعالیت می‌کنند.سریال طنز «در حاشیه» در 90 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش روتین شبانه تهیه و تولید می‌شودو خلاصه داستان این سریال درباره اتفاقاتی است که در اتاق عمل بیمارستانی رخ می‌دهد و... .

پخش سریال «در حاشیه» مهران مدیری از امروز شنبه 15 فروردین ماه از ساعت 20:45 دقیقه از شبکه سه سیما ادامه می‌یابد. حالا باید دید که سرنوشت این سریال با واکنش‌ و اعتراضات مختلف جامعه پزشکی به کجا می‌رسد و آیا بار دیگر شاهد توقف سریالی دیگر از رسانه ملی خواهیم بود!


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه