به گزارش کمیاب، در بهمن ماه سال جاری یک دستگاه بنزSl۵۰۰ نو قهوه ای متالیک به ارزش ۱۷۷ هزارو ۳۱۲ دلاردر صدر گرانترین خودرو وارداتی بهمن ماه قرار گرفت. این خودرو از امارات متحده عربی به بندر نوشهر وارد شده است. بر اساس این گزارش یک دستگاه بی ام و نو کوپه ساخت۲۰۱۳ به ارزش ۱۶۱ هزارو ۹۶۲ دلار دومین خودرو وارداتی گرانقیمت در مدت یاد شده است که این خودرو نیز از امارات متحده عربی به بندر نوشهر وارد شده است. رتبه سوم گرانترین خودرو وارداتی بهمن ماه متعلق به یک دستگاه بی ام و کوپه دنده اتومات به ارزش ...

صدر نشین های گرانترین خودروهای وارداتی

به گزارش کمیاب، در بهمن ماه سال جاری یک دستگاه بنزSl۵۰۰ نو قهوه ای متالیک به ارزش ۱۷۷ هزارو ۳۱۲ دلاردر صدر گرانترین خودرو وارداتی بهمن ماه قرار گرفت.این خودرو از امارات متحده عربی به بندر نوشهر وارد شده است.

بر اساس این گزارش یک دستگاه بی ام و نو کوپه ساخت۲۰۱۳ به ارزش ۱۶۱ هزارو ۹۶۲ دلار دومین خودرو وارداتی گرانقیمت در مدت یاد شده است که این خودرو نیز از امارات متحده عربی به بندر نوشهر وارد شده است.

رتبه سوم گرانترین خودرو وارداتی بهمن ماه متعلق به یک دستگاه بی ام و کوپه دنده اتومات به ارزش ۱۵۶ هزارو ۲۹۲ دلاراست که این خودرو نیز از امارات متحده عربی به بندر نوشهر وارد شده است.

همچنین یک دستگاه مازراتی کواترو پورته به ارزش ۱۳۵ هزارو ۲۶۱ دلار از امارات متحده عربی به کشور وارد شدو در رتبه چهارم خودرو های گرانقیمت وارداتی قرار گرفت.

در رتبه پنجم یک دستگاه مازراتی کواترو پورته سفید رنگ به ارزش ۱۴۶ هزارو ۷۲۵ دلارقرار گرفت که این خودرو نیز از امارات به بندر نوشهروارد شده است.

رتبه های بعدی خودرو های گرانقیمت وارداتی بالای ۱۰۰ هزار دلار متعلق به خودرو های بی ام و است.

این گزارش می افزاید در یازده ماهه سال جاری ۶۱ هزار و ۷۰ خودرو به ارزش یک میلیارد و ۲۷۲ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۳۲۳ دلاربه کشور وارد شده است.

واردات خودرو در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد ۶۰ درصد و از نظر ارزش ۳۷.۳ درصد رشد را نشان می دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه