ورزش‌های آبی از لذت بخش‌ترین فعالیت‌ها هستند، از این رو انسان‌های زیادی خواهان انجام آن هستند. کایاک‌سواری یا قایق‌سواری هم یکی از این ورزش‌ها است که بی‌شک هیجان زیادی دارد. اما پیدا کردن مکانی مناسب برای چنین ورزشی می‌تواند مشکل‌آفرین باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی ۱۰ مکان عالی برای کایاک‌سواری بپردازیم. فصل تابستان به خاطر گرمای زیادی که دارد زمانی عالی برای پرداختن به ورزش‌های آبی است، با این وجود حتی گاهی در فصل زمستان هم می‌شود از این قبیل ورزش‌ها لذت کافی را برد. با ه ...

شگفت‌ انگیزترین جاهای دنیا برای قایق‌ سواری

 

 ورزش‌های آبی از لذت بخش‌ترین فعالیت‌ها هستند، از این رو انسان‌های زیادی خواهان انجام آن هستند. کایاک‌سواری یا قایق‌سواری هم یکی از این ورزش‌ها است که بی‌شک هیجان زیادی دارد. اما پیدا کردن مکانی مناسب برای چنین ورزشی می‌تواند مشکل‌آفرین باشد. در ادامه با  ما همراه باشید تا به معرفی ۱۰ مکان عالی برای کایاک‌سواری بپردازیم.

فصل تابستان به خاطر گرمای زیادی که دارد زمانی عالی برای پرداختن به ورزش‌های آبی است، با این وجود حتی گاهی در فصل زمستان هم می‌شود از این قبیل ورزش‌ها لذت کافی را برد. با هم به مرور این مطلب می‌پردازیم.

 گرینلند

قایق یکی از اولین ابزارها برای حمل و نقل انسان‌هایی بوده که به گرینلند آمدند. امروزه شرکت‌های زیادی وجود دارند که به کرایه‌ی قایق‌های مدرن به گردشگران مشغولند. خط ساحلی مهیج گرینلند مکان‌های جالبی دارد که شامل  کوه‌های یخ، زیستگاه‌های شمالی، نهنگ‌ها، خوک‌های آبی و انواع مختلف پرندگان می‌شود. در تمام این کشور می‌شود فروشگاه‌ اجاره‌ی قایق را پیدا کرد که تجربه‌ا‌ی قابل اطمینان را برای شما رقم خواهد زد.

wpid-kayaking_greenland wpid-kayaking_greenland2 wpid-kayaking_greenland3 wpid-kayaking_greenland4

مالدیو

مالدیو کشوری است دارای سواحل شنی نرم و سفید، آب‌های شفاف و هتل‌های مجلل و گران‌قیمت، از این رو اغلب مردم برای داشتن تعطیلاتی رویایی به اینجا سفر می‌کنند. همچنین اقامتگاه‌های لوکس به روش خودشان لحظاتی خوش را برای مهمانانشان رقم خواهند زد. این اقامتگاه‌ها برای گردشگران امکانات انواع ورزش‌های آبی، از جمله قایق‌ها(کایاک) را فراهم می‌کنند. سوار شدن در این قایق‌ها و استراحت در دل آب‌های گرم لذت خاصی دارد. دلیل کمی وجود دارد که نخواهید به این کشور سفر کنید. کایاک‌سواری در مالدیو یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. البته به شرطی که تنبل و بی‌حوصله نباشید.

اگر دوست داشتید به مالدیو سفر کنید، می‌توانید در تور سریلانکا و مالدیو، با دالاهو همسفر شوید.

wpid-kayaking_maldives wpid-kayaking_maldives2 wpid-kayaking_maldives3

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه