شلیک مرگبار کودک ۲ ساله به صورت مادرش. به گزارش نایاب فان، قربانی، مادر جوان که با چند کودک در فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف والمارت در ایالت آیداهو، آمریکا مشغول خرید بود، توسط پسر دو ساله‌اش به ضرب گلوله کشته شد. سخنگوی پلیس آقای میلر بیان داشت: یک بررسی مقدماتی پلیس نشان می‌دهد که شلیک گلوله به صورت مادر جوان کاملا یک اتفاق تصادفی و ناخوشایند توسط پسر دو ساله او بوده است. گزارش شده است که مادر ۲۹ساله و بچه‌ها زمانی که به سمت او گلوله شلیک شده است، در حال خروج از فروشگاه و در قسمت پشت فروشگا ...

شلیک مرگبار کودک ۲ ساله به صورت مادرش

به گزارش نایاب فان، قربانی، مادر جوان که با چند کودک در فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف والمارت در ایالت آیداهو، آمریکا مشغول خرید بود، توسط پسر دو ساله‌اش به ضرب گلوله کشته شد.

سخنگوی پلیس آقای میلر بیان داشت: یک بررسی مقدماتی پلیس نشان می‌دهد که شلیک گلوله به صورت مادر جوان کاملا یک اتفاق تصادفی و ناخوشایند توسط پسر دو ساله او بوده است.

گزارش شده است که مادر ۲۹ساله و بچه‌ها زمانی که به سمت او گلوله شلیک شده است، در حال خروج از فروشگاه و در قسمت پشت فروشگاه نزدیک بخش لوازم الکترونیکی بوده‌اند.

این موضوع مشخص شده است که زن جوان قربانی برای گذراندن تعطیلات سال نو میلادی در آیداهو به سر می‌برده و یک زن محلی شهر هایدن آیداهو نبوده است.

یک مجوز حقوقی و قانونی تاکید می‌کند که زن جوان برای حمل پنهانی اسلحه گرم مجوز رسمی داشته است. به دنبال رخ دادن این ماجرای غم انگیز فروشگاه والمارت شهر هایدن ایالت آیداهو برای مدتی بسته شد.

رئیس فروشگاه اظهار داشت: این یک حادثه بسیار ناراحت کننده است که از قضا در فروشگاه، اتفاق افتاده است، ما به منظور هم دردی کوچک با این زن جوان فروشگاه را برای مدتی تعطیل خواهیم کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه