ششمین جشنواره - پایتخت پنجره ها - برگزیدگانش را معرفی کرد

ششمین جشنواره «پایتخت پنجره ها» برگزیدگانش را معرفی کرد

 ششمین جشنواره «پایتخت پنجره ها» برگزیدگانش را معرفی کرد

آیین اختتامیه ششمین جشنواره هنر مقاومت، «پایتخت پنجره ها» با معرفی برگزیدگان مسابقه جشنواره در رشته های شعر، داستان، ترانه، نمایشنامه خوانی و فیلم نامه نویسی به همت حوزه هنری مرکز آبادان برگزار شد.

تسنیم، این مراسم روز چهارشنبه هفدهم دی ماه در تالار مهر آبادان با حضور برگزیدگان و دست اندرکاران جشنواره برپا شد.

برگزیدگان این دوره جشنواره «پایتخت پنجره ها» با دریافت لوح سپاس و هدیه نقدی معرفی و تقدیر شدند. اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

مسابقه نمایشنامه خوانی و نمایشنامه نویسی

برگزیدگان نمایشنامه نویسی:

برگزیده اول (سعید آلبوعبادی) نویسنده نمایشنامه 1417
برگزیده دوم ( مهدی پرویش ) نویسنده نمایشنامه دل پاره پاره نرگس جان
برگزیده سوم ( وحید کیاسی ) نویسنده نمایشنامه کافی شاپ جنگ

برگزیدگان نمایشنامه خوانی:

برگزیدگان بازیگری مرد:

برگزیده اول (مهدی گازری) بازیگر نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده دوم (کریم حمدی غانم) بازیگر نمایش کافی شاپ جنگ
برگزیده سوم (سید رضا خرسانی) بازیگر نمایش آخرین مروارید

برگزیدگان بازیگری زن:

برگزیده اول (هاجر جان نژاد) بازیگر نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده دوم (زهره شریفی) بازیگر نمایش 1417
برگزیده سوم (مهسا عباسپور) بازیگر نمایش کافی شاپ در جنگ

برگزیدگان کارگردانی:

هیئت داوران هیچ کدام از نمایشنامه ها را حائز عنوان اول کارگردانی ندانست.
برگزیده دوم ( هیام احمدی ) کارگردان نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده سوم (خلیل ضرغامپور) کارگردان نمایش کافی شاپ جنگ

مسابقه شعـر و ترانه

برگزیدگان شعر کلاسیک:

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم ( مصطفی توفیقی )
برگزیده سوم ( میثم خندانی )

برگزیدگان شعر سپید:

برگزیده اول ( میثم خالدیان)
برگزیده دوم ( علی پورصفری)
برگزیده سوم (فاطمه جمعه شاد)

برگزیدگان ترانه:

برگزیده اول ( محمد ایمانی)
برگزیده دوم ( پریسا ملک آبادی )
برگزیده سوم ( شیوا میرزا خانی)

مسـابقه داسـتان

برگزیدگان داستان مینی مال

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم (آرش قلعه گلاب)
برگزیده سوم ( محمد ایمانی)

برگزیدگان داستان کوتاه

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم (علی پور صفری)
برگزیده سوم ( رضیه غبیشی)

مسابقه فیلم نامه نویسی

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم فیلم نامه (بازی) نوشته منصور گل گلی
برگزیده سوم به طور مشترک فیلم نامه (چارقد سفید گل ریز) نوشته حمید حیدری سورشجانی و فیلم نامه (رقص نی) نوشته امید علی جلیل
هیئت داوران همچنین در بخش فیلم نامه های رسیده از خارج از استان فیلم نامه (شیدا) نوشته ستاره سادات پیر خدری از تهران را به دلیل انسجام ساختاری، خلق فضایی متفاوت و آشنایی با موضوع شایسته تقدیر دانست.

مسابقه عکس

برگزیدگان مسابقه تک عکس:

برگزیده اول (مصطفی غلام نژاد)
برگزیده دوم (معصومه صابری)
برگزیده سوم (اکرم امام دوست )

برگزیدگان مجموعه عکس:

برگزیده اول (امیر عبیداوی)
برگزیده دوم (محمد جهانگیری شیخ شبانی)
برگزیده سوم (جواد شیدا)

برگزیدگان تک عکس با موضوع تمدن اسلامی، تعالی خانواده ایرانی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی

برگزیده اول ( علی سراج همدانی)
برگزیده دوم ( محمدباقر عسکرپور)
برگزیده سوم ( محمدشیخ میری)

برگزیدگان مجموعه عکس با موضوع تمدن اسلامی، تعالی خانواده ایرانی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی

برگزیده اول (محمدرضا صالحی)
برگزیده دوم (ندا نویدپور)
تقدیر ویژه (نازلی عباسی اهوازی) در بخش تک عکس خلاقه

تقدیر شدگان مسابقه عکس و راه یافتگان به نمایشگاه:

اکبر گذاری/ نادر آلبوعلی/امین زمزم/فروغ مختاری/مجتبی زندیه/ایمان شریفی/میثم رستگاری/ساناز شبانی/نادیا دریس/بهنام هرمزی/حامد عطشانی/الهه باویه/محسن نعامی پور/ناهید مزیونی/شهین صادقی/هانیه بوالی/محیا دشتی نژاد/طاهره صالحی/زینب روستایی.

/117/


ششمین جشنواره «پایتخت پنجره ها» برگزیدگانش را معرفی کرد

 ششمین جشنواره «پایتخت پنجره ها» برگزیدگانش را معرفی کرد

آیین اختتامیه ششمین جشنواره هنر مقاومت، «پایتخت پنجره ها» با معرفی برگزیدگان مسابقه جشنواره در رشته های شعر، داستان، ترانه، نمایشنامه خوانی و فیلم نامه نویسی به همت حوزه هنری مرکز آبادان برگزار شد.

تسنیم، این مراسم روز چهارشنبه هفدهم دی ماه در تالار مهر آبادان با حضور برگزیدگان و دست اندرکاران جشنواره برپا شد.

برگزیدگان این دوره جشنواره «پایتخت پنجره ها» با دریافت لوح سپاس و هدیه نقدی معرفی و تقدیر شدند. اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

مسابقه نمایشنامه خوانی و نمایشنامه نویسی

برگزیدگان نمایشنامه نویسی:

برگزیده اول (سعید آلبوعبادی) نویسنده نمایشنامه 1417
برگزیده دوم ( مهدی پرویش ) نویسنده نمایشنامه دل پاره پاره نرگس جان
برگزیده سوم ( وحید کیاسی ) نویسنده نمایشنامه کافی شاپ جنگ

برگزیدگان نمایشنامه خوانی:

برگزیدگان بازیگری مرد:

برگزیده اول (مهدی گازری) بازیگر نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده دوم (کریم حمدی غانم) بازیگر نمایش کافی شاپ جنگ
برگزیده سوم (سید رضا خرسانی) بازیگر نمایش آخرین مروارید

برگزیدگان بازیگری زن:

برگزیده اول (هاجر جان نژاد) بازیگر نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده دوم (زهره شریفی) بازیگر نمایش 1417
برگزیده سوم (مهسا عباسپور) بازیگر نمایش کافی شاپ در جنگ

برگزیدگان کارگردانی:

هیئت داوران هیچ کدام از نمایشنامه ها را حائز عنوان اول کارگردانی ندانست.
برگزیده دوم ( هیام احمدی ) کارگردان نمایش خواب در فنجان خالی
برگزیده سوم (خلیل ضرغامپور) کارگردان نمایش کافی شاپ جنگ

مسابقه شعـر و ترانه

برگزیدگان شعر کلاسیک:

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم ( مصطفی توفیقی )
برگزیده سوم ( میثم خندانی )

برگزیدگان شعر سپید:

برگزیده اول ( میثم خالدیان)
برگزیده دوم ( علی پورصفری)
برگزیده سوم (فاطمه جمعه شاد)

برگزیدگان ترانه:

برگزیده اول ( محمد ایمانی)
برگزیده دوم ( پریسا ملک آبادی )
برگزیده سوم ( شیوا میرزا خانی)

مسـابقه داسـتان

برگزیدگان داستان مینی مال

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم (آرش قلعه گلاب)
برگزیده سوم ( محمد ایمانی)

برگزیدگان داستان کوتاه

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم (علی پور صفری)
برگزیده سوم ( رضیه غبیشی)

مسابقه فیلم نامه نویسی

هیئت داوران اثری را حائز عنوان اول ندانست.
برگزیده دوم فیلم نامه (بازی) نوشته منصور گل گلی
برگزیده سوم به طور مشترک فیلم نامه (چارقد سفید گل ریز) نوشته حمید حیدری سورشجانی و فیلم نامه (رقص نی) نوشته امید علی جلیل
هیئت داوران همچنین در بخش فیلم نامه های رسیده از خارج از استان فیلم نامه (شیدا) نوشته ستاره سادات پیر خدری از تهران را به دلیل انسجام ساختاری، خلق فضایی متفاوت و آشنایی با موضوع شایسته تقدیر دانست.

مسابقه عکس

برگزیدگان مسابقه تک عکس:

برگزیده اول (مصطفی غلام نژاد)
برگزیده دوم (معصومه صابری)
برگزیده سوم (اکرم امام دوست )

برگزیدگان مجموعه عکس:

برگزیده اول (امیر عبیداوی)
برگزیده دوم (محمد جهانگیری شیخ شبانی)
برگزیده سوم (جواد شیدا)

برگزیدگان تک عکس با موضوع تمدن اسلامی، تعالی خانواده ایرانی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی

برگزیده اول ( علی سراج همدانی)
برگزیده دوم ( محمدباقر عسکرپور)
برگزیده سوم ( محمدشیخ میری)

برگزیدگان مجموعه عکس با موضوع تمدن اسلامی، تعالی خانواده ایرانی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی

برگزیده اول (محمدرضا صالحی)
برگزیده دوم (ندا نویدپور)
تقدیر ویژه (نازلی عباسی اهوازی) در بخش تک عکس خلاقه

تقدیر شدگان مسابقه عکس و راه یافتگان به نمایشگاه:

اکبر گذاری/ نادر آلبوعلی/امین زمزم/فروغ مختاری/مجتبی زندیه/ایمان شریفی/میثم رستگاری/ساناز شبانی/نادیا دریس/بهنام هرمزی/حامد عطشانی/الهه باویه/محسن نعامی پور/ناهید مزیونی/شهین صادقی/هانیه بوالی/محیا دشتی نژاد/طاهره صالحی/زینب روستایی.

/117/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه