ششمین جشنواره نماز و نیایش دی ماه ۹۳ برگزار می‌شود

ششمین جشنواره نماز و نیایش دی ماه ۹۳ برگزار می‌شود

ششمین جشنواره نماز و نیایش دی ماه ۹۳ برگزار می شود

طی توافق مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین جشنواره نماز و نیایش در دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

فارس ، در جلسه مشترک «حبیب ایل‌‍بیگی»، «فرید فرخنده کیش»، «قائم مقام مدیرعامل در امور مناطق و استان‌ها»، «امیر لطفیان» سرپرست امور جشنواره‌ها و بین‌الملل، «علیرضا کریمی صارمی» مدیر آژانس عکس ایران، «آرش رصافی» معاون تولید و پشتیبانی فنی، «طیبه فلکیان»؛ سرپرست امور استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران با حجت الاسلام و المسلمین «عبدالرضا ایزدپناه» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم درباره زمان و نحوه برگزاری دوسالانه ملی نماز و نیایش دردی ماه سال جاری توافق شد.

در این جلسه درخصوص اهمیت برگزاری جشنواره نماز و نیایش و حمایت از تولید فیلم کوتاه و مستند با مضمون نماز و نیایش بحث و تبادل نظر شد و هر دو طرف به برگزاری این جشنواره تاکید کردند.

بنابراین گزارش ششمین دوسالانه ملی نماز و نیایش در در بخش‌های فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار خواهد شد

این جشنواره به منظور تشویق و ترغیب هنرمندان و ارتقاء سطح فرهنگ و بینش هنری در جهت اعتلای جایگاه والای نماز و نیایش، گسترش فرهنگ نماز و نمازخوانی، تقویت مبانی فرهنگ عمومی مبتنی بر باورهای ارزش‌های دینی و به کارگیری ابزارهای هنری ارایه‌ی آفرینش‌های جذاب در حیطه‌ی موضوعات دینی و پرداختن به امر معنوی نماز و نیایش به منزله یکی از جلوه‌های بی‌بدیل روحی انسان برگزار می‌‍شود.

/117/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه