شبکه رادیویی - کودک - افتتاح شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

شبکه رادیویی «کودک» افتتاح شد

شبکه رادیویی «کودک» افتتاح شد

شبکه رادیویی کودک و نوجوان در نیمه شعبان افتتاح شد و روی موج اف ام ردیف 89/5 مگاهرتز قابل دریافت است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازفارس ، طاهره راستی پیشه مدیر شبکه رادیویی خانواده و سرپرست شبکه کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: همزمان با ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) شبکه رادیویی کودک و نوجوان افتتاح شد، برنامه های این شبکه به همراه شبکه رادیویی خانواده بر روی موج اف ام ردیف 5/89 مگاهرتز از ساعت 6 تا 24 قابل دریافت است.

راستی پیشه تاکید کرد: تولید و پخش برنامه های این دو شبکه با بهره گیری از هنر فاخراسلامی - ایرانی با رویکرد خانواده، محورتوسعه انسانی-اجتماعی و الگو سازی و بستر سازی بنیان های معنوی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان به تولید برنامه می پردازد.

سرپرست شبکه کودک و نوجوان در ادامه افزود:کاهش فاصله و گسست نسلی والدین و فرزندان، تقویت نشاط و شادابی، ایجاد فرصت های خودباوری و تقویت روحیه امید به آینده در چارچوب اصول و خط مشی برنامه ها و سیاست های مصوب سازمان از دیگر موضوعات مورد توجه در این شبکه رادیویی است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در جدول برنامه های این شبکه ها به نیازهای همه گروه های سنی خردسال، کودک، نوجوان، جوان، میانسال و سالمند توجه شده و برنامه های متناسب با اقشار مختلف مخاطب در نظر گرفته شده که در زمان های مناسب پخش می شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه