معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری سمنان گفت: انتظار می‌رود خودروسازی فردا که به زودی در استان سمنان با هدف تولید خودروهای سواری راه‌اندازی خواهد شد به سومین شرکت بزرگ خودروساز کشور تبدیل شود. به گزارش کمیاب، مجتبی رضایی در بازدید از کارخانه خودروسازی فردا واقع در شهرک صنعتی سمنان اظهار کرد: مسئولان استان سمنان هرگونه حمایت لازم را برای توسعه شرکت و آغاز هرچه سریع‌تر تولید در این سایت انجام خواهند داد. وی ادامه داد: انتظار داریم این خودروسازی به تمام معنا به یک خودروساز قوی با حداقل ظرفیت ...

سومین شرکت خودروسازی کشور راه‌اندازی می شود

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری سمنان گفت: انتظار می‌رود خودروسازی فردا که به زودی در استان سمنان با هدف تولید خودروهای سواری راه‌اندازی خواهد شد به سومین شرکت بزرگ خودروساز کشور تبدیل شود.

به گزارش کمیاب، مجتبی رضایی در بازدید از کارخانه خودروسازی فردا واقع در شهرک صنعتی سمنان اظهار کرد: مسئولان استان سمنان هرگونه حمایت لازم را برای توسعه شرکت و آغاز هرچه سریع‌تر تولید در این سایت انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: انتظار داریم این خودروسازی به تمام معنا به یک خودروساز قوی با حداقل ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه تبدیل شود و هرچه سریع‌تر خط رنگ و پرس شاپ در آن راه‌اندازی شود.

رضایی ضمن ابراز رضایت از توان تخصصی و مدیریتی تیم حاضر در این کارخانه خودروسازی، سمنان را یکی از استان‌های برتر کشور در صنعت قطعه‌ سازی ارزیابی و تصریح کرد: استانداری سمنان برای تامین منابع مورد نیاز ایجاد خط رنگ و مجموعه پرس شاپ حداکثر مساعدت و پیگیری را انجام خواهد داد.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری سمنان با بیان اینکه توسعه ساخت داخل و استفاده از ظرفیت های قطعه‌سازی در استان سمنان بایستی در برنامه خودروسازی فردا قرار گیرد، تاکید کرد: خودکفایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های قطعه‌سازی در استان سمنان که یکی از استان‌های پیشرو در این صنعت محسوب می‌شود باید جزو برنامه‌های خودروسازی فردا قرار گیرد.

وی در این بازدید بر استفاده از زیرساخت‌های صنعتی استان سمنان، بهره گیری حداکثری از توان کارشناسی و تخصصی نیروی انسانی بومی و ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه این کارخانه جدید خودروسازی به عنوان سومین خودروساز بزرگ کشور در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه