سه فیلم سینمایی تدارک -شبکه پویا- برای پخش در شب چهار شنبه آخر سال

سه فیلم سینمایی تدارک «شبکه پویا» برای پخش در شب چهار شنبه آخر سال

مدیر تامین شبکه پویا گفت: فیلم‌های سینمایی «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی ۱»، «فرار از سیاره زمین» و «سینمایی تام وجری ولوبیای سحر آمیز» روز سه شنبه ۲۷ اسفند از شبکه پویا پخش می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، ابوالفضل علم بیگی مدیر تامین شبکه پویا گفت: این شبکه برای ایجاد شرایط مفرح و شاد در ساعات بعدازظهر و غروب امروز 27 اسفند، 3 فیلم سینمایی جذاب و شاد و مهیج را به ترتیب و پشت سر هم از ساعت 17: 15 پخش می‌کند.

فیلم سینمایی «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی»امروز ساعت 17:15 دقیقه ازشبکه پویا پخش می‌شود.

انیمیشن «سینمایی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی» به کارگردان: کریس میلر، فیل لرد با تکنیک سه بعدی با زمان 90دقیقه در سال 2009 تولید و هم اکنون درکنداکتور پخش شبکه پویا قرار گرفته است.

داستان این انیمیشن در باره مخترع جوانی است که از کودکی دست به اختراعات عجیب غریب می‌زده و ناموفق بوده است، این بار براساس احتیاج مردم شهر و هنگامی که آن‌ها فقط توانایی خرید غذاهای ارزان مانند ساردین رادارند، دستگاهی را اختراع می‌کند که آب را به غذا تبدیل می‌کند و تبدیل به یک قهرمان محلی می‌شود اما ... .

انیمیشن «فرار از سیاره زمین» دومین سینمایی تدارک دیده شده شبکه پویا است که قرار است فردا ساعت 18:40 از شبکه پویا پخش شود.

سینمایی «فرار از سیاره زمین» به کارگردانی کارل برانکر با تکنیک 3 بعدی در سال 2013 تولید و هم اکنون در کنداکتور شبکه پویا قرار گرفته است.

داستان این انیمیشن درباره موجودی فضایی است که برای تحقیق به سیاره زمین آمده ولی توسط آدم‌های جنایتکاری دستگیر می‌شود. در ادامه داستان برادر او برای نجاتش به سیاره زمین می‌آید که ... .

سینمایی «تام جری و لوبیای سحر آمیز» عنوان آخرین سینمایی شبکه پویا است که قرار است ساعت 20:10 ار شبکه پویا پخش شود.

انیمیشن سینمایی «تام جری و لوبیا سحر آمیز عنوان» به کارگردانی اسپایک برنت با تکنیک دو بعدی در سال 2013 تولید و در کنداکتور پخش شبکه پویا قرار گرفته است.

داستان انیمیشن حول محور جک می‌چرخد که می‌خواهد شهر قصه را که پدرش آنرا به صورت یک پارک تفریحی در اختیار مردم می‌گذاشته از ورشکستگی نجات دهد و تصمیم می‌گیرد که گاوش را بفروشد. کشاورزی گاو را در قبال چند دانه لوبیا از او می‌خرد و جک به همراه دوستانش تام و جری لوبیا را می‌کارند و بعد از سبز شدن، به دنیای دیگری می‌روند ... .

/117/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه