سناتور جمهوریخواه “باب کراکر” اعلام کرد که سنا درباره گفت و گوهای در پیش رو ایران و ۱+۵ و تاثیر تصویب تحریم های جدید در روند گفت و گو ها بحث کرد و در نتیجه تصمیم به تعویق انداختن تصویب تحریم ها گرفت. سنای آمریکا بررسی و تصویب تحریم های بیشتر ایران را به تعویق انداخت. به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز روز گذشته و در حالی که نخستین روز وضعیت ” تعطیلی دولت ” آمریکا به دلیل اختلاف. نظر کنگره و دولت فدرال بر سر بودجه پیشنهادی دولت اوباما است ،سنای آمریکا تصمیم گرفت بررسی تحریم های بیشتر. علیه ا ...

سنای آمریکا بررسی تحریم کامل نفتی ایران را به تعویق انداخت

سناتور جمهوریخواه “باب کراکر” اعلام کرد که سنا درباره گفت و گوهای در پیش رو ایران و ۱+۵ و تاثیر تصویب تحریم های جدید در روند گفت و گو ها بحث کرد و در نتیجه تصمیم به تعویق انداختن تصویب تحریم ها گرفت.

سنای آمریکا بررسی و تصویب تحریم های بیشتر ایران را به تعویق انداخت.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز روز گذشته و در حالی که نخستین روز وضعیت ” تعطیلی دولت ” آمریکا به دلیل اختلاف

نظر کنگره و دولت فدرال بر سر بودجه پیشنهادی دولت اوباما است ،سنای آمریکا تصمیم گرفت بررسی تحریم های بیشتر

علیه ایران را به بعد از نشست ۱+۵ با ایران در ژنو سوییس موکول کند.

نشست ایران و ۱+۵ قرار است دو هفته دیگر در روزهای ۱۵ و ۱۶ اکتبر و در شهر ژنو برگزار گردد. نخستین دور جدید گفت و گوهای ایران و ۱+۵ در سطح وزرای خارجه هفته گذشته در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در نیویورک

برگزار شد.

در این نشست جان کری و ظریف وزرای خارجه آمریکا و ایران برای نخستین در ۳۴ سال گذشته به طور مستقیم و دو جانبه با یکدیگر گفت و گو کردند.

همزمان سناتور جمهوریخواه ” باب کراکر” اعلام کرد که سنا درباره گفت و گوهای در پیش رو ایران و ۱+۵ و تاثیر تصویب تحریمهای جدید در روند گفت و گو ها بحث کرد و در نتیجه تصمیم به تعویق انداختن تصویب تحریم ها گرفت.
با این حال این سناتور جمهوریخواه افزود که بیشتر نمایندگان کنگره آمریکا نسبت به ایران تردید دارند و طرفدار تشدید تحریم ها هستند.

گفتنی است سنای آمریکا تصویب طرح جدید تحریمی مجلس نمایندگان را به تعویق انداخته است که هدف آن قطع صدور نفت ایران به طور کلی و کاهش یک میلیون بشکه ای در صادرات نفت ایران است.

این طرح در ماه ژوئیه سال جاری میلادی به تصویب مجلس نمایندگان رسیده بود و قرار بود طبق تقویم کاری سنا در ماه

سپتامبر در مجلس سنا به تصویب برسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه