به گزارش کمیاب، عبدالله المحیسنی یکی از وهابیون متعصبی است که همواره به تکفیر شیعیان پرداخته است. وی در اظهارات خود بیان کرد که ما از داعش می خواهیم به صورت منسجم تر و بهتر فعالیت خود را در عراق افزایش دهد و به قتل شیعیان بپردازد. وی در ادامه گفت کشتن شیعیان واجب است و از افتخارات ما و پدران است. وجوب کشتن شیعیان به حدی است که خلفای بعد از یزید امیرالفاسقین همواره به قتل و توهین شیعیان پرداخته اند. این فرد یاغی خودش را از نوادگان حجاج بن یوسف معرفی کرد و گفت هیچ کس در طول تاریخ همانند حبی ...

سخنان وقیحانه دست آموز شیطان

01-Arab[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، عبدالله المحیسنی یکی از وهابیون متعصبی است که همواره به تکفیر شیعیان پرداخته است. وی در اظهارات خود بیان کرد که ما از داعش می خواهیم به صورت منسجم تر و بهتر فعالیت خود را در عراق افزایش دهد و به قتل شیعیان بپردازد.

وی در ادامه گفت کشتن شیعیان واجب است و از افتخارات ما و پدران است. وجوب کشتن شیعیان به حدی است که خلفای بعد از یزید امیرالفاسقین همواره به قتل و توهین شیعیان پرداخته اند. این فرد یاغی خودش را از نوادگان حجاج بن یوسف معرفی کرد و گفت هیچ کس در طول تاریخ همانند حبیبمان حجاج بن یوسف ما سلفی ها را اینطور سرافراز نکرده بود، حجاج کسی است که انتقام رسول خدا را از دوستداران علی گرفت!!!

وی در ادامه ی مزخرفاتش گفت : جنگ کنونی داعش در عراق همانند جنگ بدر با منافقین است. وی تمامی سربازان داعش را فدایی اسلام دانست و شیعیان را مجددا تکفیر کرد.

چندی پیش شیخ بشیر نجفی یکی از علمای نجف اشرف فرموند معمولا در طول تاریخ ،شیعه مظلوم واقع گشته است و قتل و کشتار از آن دشمنان شیعه است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه