سبک جدید از سخنرانی‌های مذهبی در - زمزم معرفت -

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

سبک جدید از سخنرانی‌های مذهبی در «زمزم معرفت»

مدیر گروه معارف شبکه دو گفت: برنامه «زمزم معرفت» سبک جدیدی از سخنرانی مذهبی است که با همکاری روابط عمومی حرم مطهر حضرت معصومه (س) تولید شده و تقدیم مخاطبان می‌شود.

به گزارش راسخون ، «محسن حبیبی» مدیر گروه معارف اسلامی شبکه دو با بیان این مطلب در گفت‌وگو با فارس گفت: این برنامه معارفی که از امروز در کنداکتور پخش شبکه دو قرار گرفته، شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 صبح از حرم مطهر حضرت معصومه (س) روی آنتن می‌رود.

وی تصریح کرد: «زمزم معرفت» سلسله نشست های پاسخ به پرسش های دینی در زمینه تربیت کودک، خانواده اسلامی و سبک زندگی اسلامی و.. را شامل می شود.

وی افزود: در این برنامه کارشناسان مذهبی مانند حجت‌السلام سید‌ علیرضا تراشیون، حجت الاسلام برادران، حجت الاسلام عباسی و حجت الاسلام جلالی به سوالات علاقمندان پاسخ می‌دهند.

مدیر گروه معارف شبکه دو تصریح کرد: این برنامه سبک جدیدی از سخنرانی مذهبی است که با همکاری روابط عمومی حرم مطهر حضرت معصومه (س) تولید شده و تقدیم مخاطبان می‌شود.

حبیبی گفت: این برنامه که با حضور مردم روی آنتن شبکه دو می رود، موضوعات مبتلا به جامعه امروز را مورد توجه قرار داده و به سوالات دینی و مذهبی خانواده های ایرانی پاسخ می دهد.

«زمزم معرفت» کاری از گروه معارف شبکه دو سیماست، این برنامه با اجرای مهدی اسماعیلی روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

برنامه معارفی «زمزم معرفت» به تهیه‌کنندگی محمد رفعتی در 30 قسمت 30 دقیقه پخش می‌شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه