شاید شما چندین سال باشد که آرایشگر خوبی برای خودتان هستید،ولی هنوز هم نمی دانید بهترین رنگ سایه چشم برای شما چیست. در حقیقت برای داشتن آرایشی حرفه ای باید تمام اصول را رعایت کنید که یکی از این اصول هماهنگی رنگ سایه با چشم شماست . ما در این مطلب مناسب ترین رنگ هایی را که با رنگ چشم تان سازگار است به شما معرفی میکنیم . چشم های قهوه ای:. اگر رنگ چشم های شما قهوه ای است بدانید بهترین رنگ چشم را دارید،زیرا تقریبا همه رنگ ها با این رنگ سازگار است. اگر چشم های شما قهوه ای روشن است ،بهترین رنگ بر ...


سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

شاید شما چندین سال باشد که آرایشگر خوبی برای خودتان هستید،ولی هنوز هم نمی دانید بهترین رنگ سایه چشم برای شما چیست. در حقیقت برای داشتن آرایشی حرفه ای باید تمام اصول را رعایت کنید که یکی از این اصول هماهنگی رنگ سایه با چشم شماست . ما در این مطلب مناسب ترین رنگ هایی را که با رنگ چشم تان سازگار است به شما معرفی میکنیم .

چشم های قهوه ای:

سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

اگر رنگ چشم های شما قهوه ای است بدانید بهترین رنگ چشم را دارید،زیرا تقریبا همه رنگ ها با این رنگ سازگار است. اگر چشم های شما قهوه ای روشن است ،بهترین رنگ برای سایه چشم ،نقره ا ی پررنگ با رگه های طلایی است.

اگر چشم هایتان قهوه ای تیره است ،رنگ های آبی تیره و بنفش مناسب شماست .

چشم های آبی:

سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

آبی یخی با سایه صورتی و نقره ای جالب می شود و برای گوشه بیرونی چشم هایتان از رنگ ذغالی و خاکستری استفاده نمایید. برای جلوه بیشتر دادن به چشم ها یتان، بر روی ابرو هایتان تمرکز کنید و آنها را سایه قهوه ای بزنید.

از سایه ذغالی در زیر چشم تان هم می توانید استفاده کنید، به صورت کلی چشم های روشن با سایه های تیره، مانند ذغالی، زیبا تر می شود.

چشم های سبز:

ابتدا برای گوشه داخلی چشم تان از خاکستری مایل به قهوه ای بزنید و بعد گوشه بیرونی را با بنفش کامل کنید. اگر دوست دارید چشم هایتان حالت خمار داشته باشد، سایه ذغالی با پس زمینه نارنجی مناسب شماست.

سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

چشم های فندقی:

باید برای چشم هایتان از رنگ های طلایی روشن و کمی سفید استفاده کنید، زیر چشم تان را هم سایه بزنید و از رنگ ذغالی هم در قسمت خارجی چشم تان استفاده نمایید.

سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

برای داشتن چشم های خمار هم در بیرون و زیر چشم تان از سایه ذغالی استفاده نمایید.

چشم های عسلی :

سایه مناسب با رنگ چشم خود را بشناسید! +تصاویر

از سایه های براق وزمینه تیره استفاده نمایید. سای های ذغالی برای این رنگ بهترین هستند. فراموش نکنید، همیشه قبل از زدن سایه چشم، باید پلک تان را با سایه های مخصوص زیرسازی کنید . و هم چنین چشم تان هر رنگی که باشد، می توانید در قسمت داخلی چشم از رنگ طلایی استفاده کنید.

منبع: سلامت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه