سامسوگ دو اندروئید فون جدید خود را که از سری گوشی های گلکسی رده قیمت پایین محسوب می شود را معرفی کرد . این دو اسمارت فون جدید سامسونگ به نام های Galaxy Young و Galaxy Fame هستند و تا کنون هیچ بنچمارکی از این دو گوشی جهت مقایسه با سایر گوشی های هم رده ارائه نشده است. Galaxy Young دارای صفحه نمایش ۳٫۲۷ اینچی با رزولیشن ۴۸۰*۳۲۰ است که دارای پردازنده یک گیگاهرتزی با ۷۶۸ مگ رم است. ۴ گیگ رم داخلی با ورودی مموری کارت SD به همراه ۳ مگاپیکسل دوربین ، کیکفیت ویدئویی VGA، بلوتوث نسخه ۳٫۰ ، وای فای ، ...

سامسونگ دو گوشی جدید قیمت پایین ،از سری گلکسی معرفی کرد

سامسوگ دو اندروئید فون جدید خود را که از سری گوشی های گلکسی رده قیمت پایین محسوب می شود را معرفی کرد .این دو اسمارت فون جدید سامسونگ به نام های Galaxy Young و Galaxy Fame هستند و تا کنون هیچ بنچمارکی از این دو گوشی جهت مقایسه با سایر گوشی های هم رده ارائه نشده است.

galegsi[WwW.Kamyab.IR]

Galaxy Young دارای صفحه نمایش ۳٫۲۷ اینچی با رزولیشن ۴۸۰*۳۲۰ است که دارای پردازنده یک گیگاهرتزی با ۷۶۸ مگ رم است. ۴ گیگ رم داخلی با ورودی مموری کارت SD به همراه ۳ مگاپیکسل دوربین ، کیکفیت ویدئویی VGA، بلوتوث نسخه ۳٫۰ ، وای فای ، A-GPS ، اندروئید ۴٫۱ Jelly Bean و ۱۳۰۰ مگاآمپر باتری از سایر ویژگی های این اسمارت فون جدید است.

Galaxy Fame دارای ویژگی های مشابه با Galaxy Young بوده با این تفاوت که دارای صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی با رزولیشن مشابه بوده و دارای دوربین ۵ مگاپیکسلی با قابلیت فوکوس اتوماتیک است.دوربین جلوی با کیفیت VGA ، ۵۱۲ مگ رم و NFC اپتیکال است.

همچنین برخی مدل های این دو گوشی با توجه به مکان عرضه آنها به صورت دو سیمکارته خواهند بود.سامسونگ قیمت و زمان دقیق عرضه این دو اسمارت فون جدید خود را اعلام نکرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه