ساخت مینی‌سریال - کیفر - برای شب‌های قدر

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

ساخت مینی‌سریال «کیفر» برای شب‌های قدر

ساخت مینی‌سریال «کیفر» برای شب‌های قدر

مجموعه تلویزیونی «کیفر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین تبریزی، صبح امروز ـ 30 خرداد ـ در تهران کلید خورد، این مینی‌سریال برای شب‌های قدر ماه مبارک رمضان ساخته می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، این سریال به سفارش گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو با محوریت عدالت طلبی و تاثیر آن بر زندگی افراد تولید خواهد شد.

«کیفر» در 6 قسمت 40 دقیقه ای به روایت زندگی دو دوست می پردازد که در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی در دو سوی ترازوی عدالت مجبور به انتخاب می شوند و هر یک به دنبال گذشته خود می گردد . در حقیقت این مینی سریال کنکاشی است در سبک زندگی دو خانواده که هرکدام در مشکلاتی غوطه ورند و با تدبیر و همدلی و آمیزهای دینی بر آن فائق می آیند اما... .

کامبیز دیرباز، فریبا متخصص، محمدرضا شریف زاده، فریبا کوثری، فریبا طالبی، شیما محمدی، سیروس همتی، داوود شیرعلی، تیرداد کیایی، امیر دژاکام، اتابک نادری، محسن افشانی، رضا توکلی، سعید آقا خانی و علی سلیمانی از بازیگران اصلی «کیفر» هستند.

فیلمنامه این مینی سریال را حسین تبریزی و عباس مرادیان نوشته اند، از دیگر عوامل «کیفر» می توان به رضا شیخی مدیر تصویربرداری، وحید سلطانی مدیر صدا، داوود شیرعلی مجری طرح، محمدرضا قومی طراح گریم و بهاره امینی طراح صحنه و لباس اشاره کرد.

امید کرامتی آهنگسازی این مینی سریال را عهده دار شده و تدوین آن نیز توسط مهران قدکچیان انجام می شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه