رانبیر کاپور در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۲ در بمبئی، هند متولد شد. پدرش ریشی کاپور و مادرش نیتو سینگ هر دو از بازیگران بالیوود هستند. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان به نیویورک رفت و در دانشکده هنرهای تجسمی در رشته ی سینما و تئاتر تحصیل کرد. در همین زمان او کارگردانی دو فیلم کوتاه را انجام داد. سرانجام در سال ۲۰۰۵ به عنوان دستیار کارگردان سانجی للا بهانسالی در فیلم سیاه محصول ۲۰۰۵ ظاهر شد و پس از آن در سال ۲۰۰۷ با بازی در فیلم ساواریا در کنار سونام کاپور و رانی موکرجی به سینمای بالیوود راه یافت. از ...

زندگینامه ی کامل و بیوگرافی رانبیر کاپور

رانبیر کاپور در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۲ در بمبئی، هند متولد شد. پدرش ریشی کاپور و مادرش نیتو سینگ هر دو از بازیگران بالیوود هستند.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان به نیویورک رفت و در دانشکده هنرهای تجسمی در رشته ی سینما و تئاتر تحصیل کرد. در همین زمان او کارگردانی دو فیلم کوتاه را انجام داد. سرانجام در سال ۲۰۰۵ به عنوان دستیار کارگردان سانجی للا بهانسالی در فیلم سیاه محصول ۲۰۰۵ ظاهر شد و پس از آن در سال ۲۰۰۷ با بازی در فیلم ساواریا در کنار سونام کاپور و رانی موکرجی به سینمای بالیوود راه یافت.

Ranbir-Kapoor-1[WwW.KamYab.IR]

از فیلم های او می توان به راجنتی، راک استار، برفی، بی شرم، جوانی و دیوانگی را نام برد.

در سال ۲۰۰۸ با دیپیکا پاداکن دوست شد، اما این رابطه در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید. اخیرا خبرهایی از رابطه ی رانبیر کاپور و کاترینا کایف به گوش می رسد.

Ranbir-Kapoor-2.jpg[WwW.KamYab.IR]

دانستنی هایی از رانبیر کاپور:

قد او ۱۸۳ سانتیمتر است.

یک خواهر بزرگ تر به نام ریدیما کاپور می باشد.

کارینا کاپور و کاریشما کاپور عمو زاده های او هستند.

به فوتبال علاقه ی زیادی دارد.

محبوب ترین چهره ی جوان بالیوود محسوب می شود.

Ranbir-Kapoor-3.jpg[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه