زمان پخش سری جدید - صبح بخیر ایران - مشخص شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

زمان پخش سری جدید "صبح بخیر ایران " مشخص شد

زمان پخش سری جدید "صبح بخیر ایران " مشخص شد

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما از پخش سری جدید برنامه صبحگاهی «صبح بخیر ایران» پس از ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در سری جدید با تغییرات گسترده در ساختار و اجرا مواجه هستیم.

 

به گزارش راسخون ، «فضل الله شریعت پناه» در گفت‌وگو با  فارس درباره تعطیلی برنامه «صبح بخیر ایران» گفت: همان‌طور که می‌دانید سازمان صداوسیما در حال حاضر با مشکلات مالی مواجه است و این برنامه نیز نمی‌توانست هزینه خود را تامین کند. برآورد سری آخر صبح بخیر ایران نیر خیلی وقت بود که با شبکه یک به پایان رسیده بود و آقای داستانی تهیه کننده این برنامه نیز تهیه کننده رسمی شبکه دو است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر شبکه دو سیما اصرار دارد ایشان برای تهیه برنامه یک برش زندگی به شبکه دو برگردد و به همین دلیل نیز ما تا اول ماه مبارک رمضان با آقای داستانی همکاری کردیم و تصمیم گرفتیم از فرصت به وجود امده که کنداکتور شبکه یک در ماه مبارک تغییر می‌کند، استفاده کرده و برای سری جدید طراحی کنیم.

 

شریعت پناه اظهارداشت: سیری قبلی برنامه صبح بخیر ایران هم که روی آنتن می‌رفت�� بیشتر آرشیوی و استودیویی بود و برنامه‌ای با این قدمت نباید به این شکل پیش برود. ما تغییر و تحول اساسی برای صبح بخیر ایران در نظر گرفته‌ایم و پس از ماه مبارک سری جدید با شکل و شمایل جدید به روی آنتن می‌رود.

 

وی در ادامه عنوان داشت: سری جدیدی برنامه ساختار نویی خواهد داشت و تلاشمان استفاده از مجریان جدید است. جدید نه به معنی افراد جدیدی بلکه مجریان قدیمی که به تازگی از آنها در این برنامه استفاده می‌شود.

 

شریعت پناه درباره حضور دوباره اقبال واحدی مجری قدیمی و پرطرفدار برنامه صبح بخیر ایران نیز گفت: تلاش ما این است که با حضور دوباره ایشان بتوانیم سفرنامه صبا را دوباره راه اندازی کنیم و از حضور ایشان بهره ببریم.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه