زمان افتتاح رسمی شبکه افق

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

زمان افتتاح رسمی شبکه افق

زمان افتتاح رسمی شبکه افق

شبکه «افق» با توجه به آماده شدن مقدمات افتتاح رسمی شبکه، قرار است که پخش رسمی برنامه‌های خود را از ساعت ۱۷ روز جمعه ۸ اسفند ماه آغاز کند.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازتسنیم، شبکه «افق» سیما که با هدف حفظ معیارهای حرفه‌ای، از طریق همگرایی تجربه‌های رسانه در حوزه سیما و بهره گیری از جبهه عظیم فرهنگی انقلاب اسلامی، تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های ولایت فقیه را در کانون اهداف خود قرار داده است از 13 خرداد ماه 1393 پخش آنونس‌های خود را از ایستگاه الوند، فرستنده سوم تهران، فرکانس 578 در کانال 22 آغاز به کار کرد.

 

برنامه‌های مستند، مسابقه‌ای، سیاسی و برنامه‌های مذهبی با رویکرد سیاسی و فرهنگی از برنامه‌هایی است که این شبکه برای پخش در آینده تبلیغ می‌کرد. سرانجام پخش آزمایشی شبکه افق از 7 تیر ماه و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با دو ساعت برنامه در طول روز آغاز شد و هرشب برنامه‌های این شبکه از شبکه چهار سیما برای سایر مردمان ایران باز پخش می‌شد. با فراهم شدن زیرساخت‌های فنی پخش سراسری شبکه افق از سوم دی ماه در سراسر کشورآغاز شد و این شبکه در این تاریخ پخش برنامه‌های خود را از دوساعت به سه ساعت برنامه در طول روز افزایش داد.

 

با فرا رسیدن دهه فجر شبکه «افق» ساعت پخش برنامه‌های خود را به چهار ساعت برنامه در طول روز افزایش داد.

 

از جمله برنامه‌های این شبکه می‌توان به برنامه‌های: سرزمین نخبگان، عصر خمینی، فیروزه، شاهد عینی، عالم و آدم، پازل، نیمه پنهان ماه و مستند‌های نبرد برای زندگی، ملاقات با داعش، سبز سپید سرخ، شاهرخ، ارباب سرگرمی، طوفان، مستند مسابقه فرمانده، میراث آلبرتا، قیام صحرا، قصه‌های انقلاب، گاو خشمگین و... اشاره کرد.

 

در پخش فیلم وسریال هم می‌توان به سریال‌های رستاخیز تفنگ‌ها، قلبهای شکسته، رقص پرواز، نیل در خون و فیلم‌های ودیگر هیچ نبود، سوگند، یک روز دیر‌تر، روبه قبله، سنگ اول و... اشاره کرد.

 

شبکه «افق» با توجه به آماده شدن مقدمات افتتاح رسمی شبکه، قرار است که پخش رسمی برنامه‌های خود را از ساعت 17 روز جمعه 8 اسفند ماه آغاز کند.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه