جاستین بیبر رکورد دار بیشترین هوادار اینترنتی در کتاب رکوردهای گینس. این خواننده نوجوان و موفق کانادایی الاصل با اینکه تنها ۱۸ سال سن دارد اما نشان داده است که یکی از محبوب ترین و موفق ترین نوجوانان دنیا ست و طرفداران بسیاری بخصوص در میان نسل جوان دارد. او اخیرا توانست رکورد “لیدی گاگا” درداشتن بیشترین هوادار اینترنتی را بشکند و نام خود را با این عنوان در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند. رکورد لیدی گاگا در این زمینه ۳۳۵۸۱۰۹۵ نفر بود اما در اوایل سال جدید میلادی جاستین بیبر با تعداد ۳۳۶۸۲۲۳۹ ...

رکورد جدید جاستین بیبر در کتاب رکوردهای گینس

جاستین بیبر رکورد دار بیشترین هوادار اینترنتی در کتاب رکوردهای گینس.

 

Justin Bieber, Time Magazine, May 17, 2010

این خواننده نوجوان و موفق کانادایی الاصل با اینکه تنها ۱۸ سال سن دارد اما نشان داده است که یکی از محبوب ترین و موفق ترین نوجوانان دنیا ست و طرفداران بسیاری بخصوص در میان نسل جوان دارد.
او اخیرا توانست رکورد “لیدی گاگا” درداشتن بیشترین هوادار اینترنتی را بشکند و نام خود را با این عنوان در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند.
رکورد لیدی گاگا در این زمینه ۳۳۵۸۱۰۹۵ نفر بود اما در اوایل سال جدید میلادی جاستین بیبر با تعداد ۳۳۶۸۲۲۳۹ نفر این رکورد را شکست.
یکی از موزیک ویدئوهای او در اینترنت بیش از ۱ میلیارد بازدید داشته است که این هم در نوع خود رکورد محسوب میشود.
وی همچنین رکورد دیگری نیز در کتاب گینس به نام خود دارد .ا و اولین نوجوان زیر ۱۸ سال است که دو آلبوم به تنهایی و بدون وجود خواننده دیگری روانه بازار کرده است.

 

به نقل از پرداد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه