حالت اول: جنینی. شما اغلب وقتی به پهلو میخوابین یه دستتون زیر بالشتون هست. این حالت نشون میده که شما خارج از خونه انسان سختی هستین و حتی میشه گفت حساس و آسیب پذیرین. در ابتدا وقتی که با افراد جدید ملاقات میکنین کم حرف هستین، اما در نهایت با اون ها گرم میگیرین. حالت دوم: تنه درختی. شما به پهلو میخوابین، هردو دستاتون کنارتون هستن و پاهاتون هم مستقیم کشیده شدن که این حالت نشون دهنده ی اینه که شما بیش از حد به بقیه اعتماد میکنین، اما از طرف دیگه بسیار راحت طلب و اجتماعی هستین. حالت سوم: مشتا ...

روانشناسی نحوه خوابیدن شما و مفهموم آن

1-Pic[Nayabfun.cOm]

حالت اول: جنینی. شما اغلب وقتی به پهلو میخوابین یه دستتون زیر بالشتون هست. این حالت نشون میده که شما خارج از خونه انسان سختی هستین و حتی میشه گفت حساس و آسیب پذیرین. در ابتدا وقتی که با افراد جدید ملاقات میکنین کم حرف هستین، اما در نهایت با اون ها گرم میگیرین.

حالت دوم: تنه درختی. شما به پهلو میخوابین، هردو دستاتون کنارتون هستن و پاهاتون هم مستقیم کشیده شدن که این حالت نشون دهنده ی اینه که شما بیش از حد به بقیه اعتماد میکنین، اما از طرف دیگه بسیار راحت طلب و اجتماعی هستین.

حالت سوم: مشتاقانه. مثل حالت تنه درختی شما به پهلو میخوابین با این تفاوت که دستاتون مقابل خودتون کشیده شدن. این حالت نشون می ده که شما افراد و تجربه های مختلف رو با آغوش باز میپذیرین، در صورتی که هنوز از درون بدبین هستین و باعث میشه هنگام تصمیم گیری ها محتاط و سنجیده باشین.

حالت چهارم: سربازی. شما به حالت تخت و صاف میخوابین، دست ها و پاهاتون راست و مستقیم کنارتون هستن. شما اهل عمل و همچنین خجالتی هستین و از طرفی هم به قضاوت خودتون و دیگران تمایل دارین.

حالت پنجم: سقوط آزاد. شما روی شکم میخوابین و دستاتون به سمت بالا کشیده شدن و روی بالش قرار میگیرن. شما شخصی جسور هستین که شخصیت برونگرایی دارین، و انتقاد پذیر نیستین.

حالت ششم: ستاره دریایی. شما به حالت تخت و صاف روی کمر میخوابین، دستاتون رو به سمت بالا و روی بالش قرار میدین و پاهاتون به سمت پایین کشیده شدن. این حالت نشون می ده که شما بسیار دوستانه و فروتن هستین، به جای اینکه به دنبال جای گرفتن در کانون توجه باشین، به دنبال کمک به دیگران هستین.

واین حالت های خوابیدن علاوه بر هرگونه صفات شخصیتی ناخودآگاه ( همونطور که در بالا شرح داده شد) میتونه بر سلامت جسمی شما هم تاثیر بذاره.

جوانب مثبت خوابیدن روی کمر: بسیار عالی برای به حداقل رسوندن چین و چروک ( بدون هیچ فشاری بر روی صورت یا قفسه سینه )، همچنین تا زمانی که شما سرتون رو روی بالش کمی بالاتر میبرین و اون بالاتر از مری شما قرار میگیره، باعث رفلکس اسید می شه.

جوانب منفی: آگاه باشین که خوابیدن به پشت میتونه باعث کمر درد بشه، بنابراین برای حفظ ستون فقرات خود در تراز طبیعی، بالشی رو زیر زانوی خود قرار بدین.

جوانب مثبت خوابیدن به پهلو: این حالت به دلیل حفظ منحنی طبیعی ستون فقرات باعث کاهش درد گردن و کمر می شه.

جوانب منفی: میتونه باعث درد شانه بشه مگه اینکه شما در فضای بین سر و شانه برای راحتی خود بالشی قرار بدین.

جوانب مثبت خوابیدن روی شکم: ممکنه در این حالت زیاد خروپف نکنین. دراز کشیدن با حالت صورت به پایین باعث میشه راه تنفس شما راحت تر بشه.

جوانب منفی: این حالت باعث میشه به کمرتون استرس وارد بشه و اعصابتون رو تحریک میکنه و باعث میشه شما با هر صدایی از خواب بیدار بشین. اگه خوابیدن به این حالت رو ترجیح میدین، برای کمک به فشار ستون فقرات خود که به حالت طبیعی برگرده، بالشی رو زیر لگن خودتون قرر بدین.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه