یک طراح ۲۵ ساله آمریکایی عروسکی جدید را طراحی کرده است که قرار است در آینده با تولید انبوه رقیبی برای “باربی” شود. به گزارش کمیاب، “نیکولای لام ” طراح ۲۵ ساله آمریکایی می گوید بیش از ۹۵ هزار دلار درخواست کمک از مردم را برای تولید این عروسک ” متوسط زیبا ” دریافت کرده است. پیشتر این طراح آمریکایی برای تولید این عروسک جدید از مردم درخواست ۹۵ هزار دلار کمک مالی کرده بود. اندازه های این عروسک جدید با باربی منطبق است و تنها دور کمر این عروسک جدید از متوسط عروسک های باربی ۱۰ سانتی متر بیشتر است. ” ...

رقیب باربی به بازار می آید ؛ پوشیده تر،ساده تر+ عکس

یک طراح ۲۵ ساله آمریکایی عروسکی جدید را طراحی کرده است که قرار است در آینده با تولید انبوه رقیبی برای “باربی” شود.

به گزارش کمیاب، “نیکولای لام ” طراح ۲۵ ساله آمریکایی می گوید بیش از ۹۵ هزار دلار درخواست کمک از مردم را برای تولید این عروسک ” متوسط زیبا ” دریافت کرده است.

پیشتر این طراح آمریکایی برای تولید این عروسک جدید از مردم درخواست ۹۵ هزار دلار کمک مالی کرده بود.

اندازه های این عروسک جدید با باربی منطبق است و تنها دور کمر این عروسک جدید از متوسط عروسک های باربی ۱۰ سانتی متر بیشتر است.

” لامیلی ” نام عروسک جدیدی است که قرار است از نوامبر سال جاری میلادی ( آذر ۱۳۹۳) وارد بازار شود . برای فاز نخست تولید ۵ هزار عروسک لامیلی برنامه ریزی شده است.

عروسک جدید لامیلی

Barbi [Www.KamYab.iR]

باربی

1-Barbi[WwW.KamYab.IR]

طبق گفته طراح آمریکایی ، “لامیلی”با اندام متوسط یک دختر ۱۹ ساله است و بسیار ساده تر و کم آرایش تر از عروسک های باربی است.

تفاوت دیگر لامیلی با باربی در رنگ موهاست . رنگ موهای لامیلی بر خلاف باربی “بلوند” نیست و قهوه ای است.
لباس های لامیلی نیز پوشیده تر از باربی طراحی شده است.

لامیلی با توجه به اندام متناسب و معمولی دختران طراحی شده است و از نظر بسیاری از متخصصان همچون عروسک های باربی فانتزی و غیر واقعی نیست.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه