رقابت برنامه‌سازان استانی آغاز می‌شود

رقابت برنامه سازان استانی آغاز می شود

هجدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی مراکز استان‌ها، سه‌شنبه (ششم خرداد ماه) مصادف با مبعث حضرت محمد (ص) در شهر تبریز افتتاح می‌شود.

ایسنا ، دبیر کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها درخصوص جزییات مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره مراکز استان‌ها به خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: افتتاحیه این جشنواره فردا، ششم خردادماه از ساعت 18 الی 20 و 30 دقیقه در سالن پتروشیمی شهر تبریز با حضور مسئولان و برنامه‌سازان برگزار می‌شود.

به گفته وی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، رییس مجمع نمایندگان و همچنین قائم مقام رییس سازمان صداوسیما از جمله سخنرانان مراسم افتتاحیه‌ جشنواره مراکز استان‌ها هستند؛ ضمن اینکه قرار است از یک شخصیت هنری در شهر تبریز در مراسم افتتاحیه تقدیر شود.

رضایی همچنین اعلام کرد: مراسم افتتاحیه جشنواره مراکز استان‌ها به دلیل تقارن با روز مبعث حضرت محمد (ص) با اجرای گروه تواشیح و همچنین موسیقی‌های زنده با حضور استاد قره‌باغی همراه خواهد بود؛ ضمن اینکه بیشتر چهره‌های هنری حاضر در این جشنواره، در مراکز استان‌ها تعلق دارند.

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره مراکز استان‌ها در پایان با اشاره به مراسم اختتامیه این جشنواره در شهر تبریز به خبرنگار ایسنا، گفت: اختتامیه این جشنواره روز پنج‌شنبه - هشتم خرداد ماه - از ساعت 20 و 30 دقیقه در منطقه توریستی ایل‌گلی تبریز برگزار می‌شود که قرار است از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شود. همچنین روز چهارشنبه که اولین روز از جشنواره محسوب می‌شود قرار است پنل‌های آموزشی افتتاح شوند.

/117/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه