لب عضوی از صورت است که توجه همه بیشتر به آن جلب می شود. پس سعی ما باید بر این باشد که همیشه لب هایی سالم ،زیبا و جذاب داشته باشیم . پس کمیاب در این جا مقاله نکاتی را برای داشتن لب هایی زیبا به شما توصیه می کند :. Lip. - اگر لب هایی خشک و زبر دارید ، آن هارا با لوسیون و کرم های مخصوص مالش دهید . - اگر لب هایی نازک دارید می توانید از رژ های حجم دهنده و مایع استفاده کنید . و خط لب خود را کمی بیرون تر از خط لب های خود بکشید و با رژ آن را پر کنید . - اگر لب هایی ضخیم و بزرگ دارید ،خط لب خود را ...

راهکارهایی برای زیبایی بیشتر لب ها

1-Lab[wWw.KamYab.ir]

لب عضوی از صورت است که توجه همه بیشتر به آن جلب می شود. پس سعی ما باید بر این باشد که همیشه لب هایی سالم ،زیبا و جذاب داشته باشیم .

پس کمیاب در این جا مقاله نکاتی را برای داشتن لب هایی زیبا به شما توصیه می کند :

راهکارهایی برای زیبایی بیشتر لب ها

Lip

- اگر لب هایی خشک و زبر دارید ، آن هارا با لوسیون و کرم های مخصوص مالش دهید .

- اگر لب هایی نازک دارید می توانید از رژ های حجم دهنده و مایع استفاده کنید . و خط لب خود را کمی بیرون تر از خط لب های خود بکشید و با رژ آن را پر کنید .

- اگر لب هایی ضخیم و بزرگ دارید ،خط لب خود را کمی داخل تر از خط لب های خود بکشید و سپس رژ لب را به لب هایتان اضافه کنید .

- رنگ رژ خود را با دقت زیادی انتخاب کنید ، و سعی کنید رنگ رژتان با رنگ پوستتان تضاد ایجاد کند . و این امر بی نهایت به زیبایی لب های شما کمک می کند .

- بعد از کشیدن رژ بر روی لب هایتان یک برگه کاغذ و یا دستمال کاغذی روی آن قرار دهید و سپس به آرامی بردارید . زیرا رژ اضافی بر روی لب ها زیبایی را از آن ها سلب می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه