دکتر - شهریار کهن‌زاد - آلبوم - این یا آن - را منتشر می‌کند

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

دکتر - شهریار کهن‌زاد - آلبوم - این یا آن - را منتشر می‌کند - تصویر 1

پس از انتشار نخستین سمفونی کلامی راک ایران «نغمه های صلح» با حضور «لوریس چکناواریان»؛

دکتر «شهریار کهن‌زاد» آلبوم «این یا آن» را منتشر می‌کند

موسیقی ما – یک پزشک متخصص که اعتقاد دارد «موسیقی برایش حرفه‌ای نیست اما به شدت در آن جدی است»، پس از انتشار آثاری چون «نغمه‌های صلح» (با صدای خودش و تنظیم ارکسترال لوریس چکناواریان)، اثر جدید خود را در قالبی متفاوت و حرف‌های جدید به بازار موسیقی کشور می‌فرستد.

به گزارش «موسیقی ما»، دکتر «شهریار کهن‌زاد» که جزو چهره‌های جهانی ایران در جراحی «تغییر جنسیت» به شمار می‌رود و تاکنون توانسته هویت واقعی بیش از 150 نفر با اعمال جراحی پیچیده به آنها بازگرداند، جدیدترین اثر خود را به بازار موسیقی کشور می فرستد.

آلبوم جدید این هنرمند که کتاب‌های زیادی به قلم ایشان در ایران و جهان منتشر شده است، اواخر مهر ماه در سراسر کشور منتشر خواهد شد.

«این یا آن» عنوان آلبومی‌ست که به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر خواهد شد و خود «شهریار کهن‌زاد» درباره آن اعتقاد دارد: « این یا آن، این ِیک پدیده یا آن ِّدیگری نیست! در دنیایی که همه این یا آن‌ها در یک موجودیت واحد تنیده شده اند، براستی این یا آن من نیز یکی است. در آلبوم "این یا آن" 4 کار پارسی که دو تایش حافظ و دوی دیگر یکی از سروده‌های خودم و آن دیگری برداشت آزادی از کلامی ناشناس است را در مقابل4 آهنگ انگلیسی از ساخته‌ها و نوشته‌های خودم قرار داده ام .»

این هنرمند اواخر مردادماه سال گذشته سمفونی «نغمه های صلح» را در تالار وحدت به رهبری «لوریس چکناواریان» روی صحنه برد و حرف و حدیث‌های فراوانی را باعث شد.
همچنین آلبوم «نغمه های صلح» با صدای او و تنظیم ارکسترال لوریس چکناواریان که اکثرابه زبان انگلیسی خوانده شده و شامل 19 قطعه است اواخر سال گذشته توسط شرکت بتهوون به بازار آمد.

اطلاعات تکمیلی این آلبوم به همراه تیزر و برخی «تک قطعات» این هنرمند در روزهای آینده منتشر خواهند شد.

اختصاصی سایت «موسیقی ما»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه