دورتمند در ضربات پنالتی بایرن مونیخ را شکست داد

3 بازیکن بایرن در مصاف با دورتموند در نیمه نهایی جام حذفی پنالتی از دست دادند و مانع از رسیدن این تیم به فینال شدند.

دورتموند و بایرن مونیخ در نیمه نهایی جام حذفی آلمان برابر هم به مصاف هم رفتند که این دیدار در ضربات پنالتی به سود زردپوشان آلمانی به پایان رسید. در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان دو تیم بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند در آلیانس آره‌نا به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 120 دقیقه تلاش دو تیم برنده‌ای نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بایرن مونیخ

بایرن مونیخ

بازی با حملات بایرن شروع شد و این تیم در نیمه نخست کاملا تیم برتر زمین بود و توانست یکبار نیز به گل برسد. روبرت لواندوفسکی در دقیقه 30 موفق شد برای تیمش گلزنی کند و از اشتباه شینجی کاگاوا نهایت استفاده را بکند.

بایرنیها چندین فرصت گلزنی را نیز تا دقیقه 60 از دست دادند ولی از این دقیقه به بعد تا پایان بازی دورتموند بود که سوار بر بازی بود و توانست بازی خوبی را ارائه کند و در دقیقه 75 نیز به گل رسید. پیر امریک آبومیانگ موفق شد در دقیقه 75 مسابقه گل تساوی را به ثمر برساند. نویر در این صحنه در حالی که توپ یک متر از خط دروازه عقب بود، این توپ را درآورد.

وقت اضافه اول بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید. جدی ترین موقعیت نیمه اول وقت های اضافی نصیب بایرن مونیخ شد که ضربه سر شواین اشتایگر از مقابل دروازه به بیرون زده شد. نیمه دوم وقت های اضافی برای دورتموند بد آغاز شد و دقیقه 108 کوین کمپل پس از دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. دقیقه 115 شواین اشتایگر روی سانتر بواتنگ می توانست گل برتری بایرن را به ثمر برساند اما لانگراک به خوبی توپ را دفع کرد. دقیقه 117 روی اشتباه لانگراک نزدیک بود دروازه دورتموند باز شود اما ضربه گوتسه به دروازه بان دورتموند برخورد کرد و به کرنر رفت. در ادامه بازی گلی در بر نداشت تا به ضربات پنالتی کشیده شود. بایرنی‌ها در پنالتی عملکرد بسیار ضعیفی داشتند. فیلیپ لام و ژابی آلونسو در زدن ضربات پنالتی لیز خوردند و مانوئل نویر نیز پنالتی خود را به دیرک دروازه کوبید تا این دیدار با برتری 2 بر یک دورتموند در پنالتی و 4 بر 2 در مجموع به پایان رسید. / ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه