دستگیری پلنگ و جومونگ

دستگیری پلنگ و جومونگ

به گزارش کمیاب، فرمانده انتظامی نیشابور گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان دو زورگیر حرفه‌ای کمتر از ۲۴ ساعت از زورگیری شناسایی و دستگیر شدند.

سید حسن حسینی گفت : در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و گزارش یک فقره زورگیری وجوه نقد، بلافاصله تیمی از مأموران گشت کلانتری ۱۲ برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل، فرد جوانی سراسیمه به مأموران مراجعه کرد و گفت دو جوان با تهدید سلاح سرد مبلغ ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد از من زورگیری کرده و از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی گفت: پس از بررسی اظهارات مالباخته، مأموران با توجه به اطلاعات ارائه شده به دو فرد زورگیر معروف به «یوسف پلنگ» و «مهدی جومونگ» که دارای سوابق متعددی کیفر بودند؛ مظنون شدند و پس از یک سری کار اصلاعاتی مخفیگاه آنها را شناسایی و آنها را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی نیشابور افزود: متهمان در بازجویی های اولیه منکر هر گونه جرمی بودند که در ادامه بازجویی ها در مواجهه با فرد مالباخته به زورگیری وجود نقد اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه