حسین بدری اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل، بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند. وی تصریح کرد: با حضور مأموران پلیس آگاهی در محل مشخص شد که یک دستگاه تلویزیون LCD از داخل منزل فردی به هویت: الف. الف به سرقت رفته است. فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: صحنه سرقت توسط پرسنل تشخیص هویت پلیس آگاهی بررسی شد که هیچ‌گونه آثار شکستگی و یا تخریب در منزل مشهود نبود و سارق از طریق کلید وارد منزل شده است. وی افزود: پس از تحقیقات انجام گرفته توسط مأموران دایره سرقت مشخص شد صاحب منزل دارای دو همسر ...

دزدی زنی از منزل هوویش!

Zan1[WwW.Kamyab.IR]

حسین بدری اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل، بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور مأموران پلیس آگاهی در محل مشخص شد که یک دستگاه تلویزیون LCD از داخل منزل فردی به هویت: الف.الف به سرقت رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: صحنه سرقت توسط پرسنل تشخیص هویت پلیس آگاهی بررسی شد که هیچ‌گونه آثار شکستگی و یا تخریب در منزل مشهود نبود و سارق از طریق کلید وارد منزل شده است.

وی افزود: پس از تحقیقات انجام گرفته توسط مأموران دایره سرقت مشخص شد صاحب منزل دارای دو همسر بوده که همسر اول ایشان به هویت ک.الف از روی حسادت نسبت به زن دوم با ساختن یک کلید از درب منزل هوویش با همکاری برادرش اقدام به سرقت یک دستگاه تلویزیون ICD کرده است.

بدری یادآور شد: پس از اخذ دستور مقام قضایی، متهمه دستگیر و پس از تحقیقات و بازجویی لب به اعتراف گشود و تلویزیون LCD تحویل مال‌باخته شد و وی نیز برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه