سرمربی تیم صبای قم از انصراف قطعی اش برای حضور در تیم ترکیب تیم ستارگان ایران خبر داد. با اینکه علی دایی پیش از این از عدم حضورش در تیم ستارگان خبرداده بود اما خبرهایی به گوش می رسید که او تصمیمش را تغییر داده و عصر امروز همراه با این تیم به ورزشگاه آزادی می رود. علی دایی صبح جمعه در این باره به یکی از سایت های خبری گفت: من هم اکنون در راه اردبیل هستم. از امروز اردوی تیم صبای قم در اردبیل آغاز می شود و من نیز چون سرمربی این تیم هستم، حضورم کنار تیم لازم است. وی در پاسخ به این سوال که تصمیمش ...

 دایی: در راه اردبیل هستم و نمی توانم مقابل ستاره های دنیا بازی کنم

9406-19m216

سرمربی تیم صبای قم از انصراف قطعی اش برای حضور در تیم ترکیب تیم ستارگان ایران خبر داد.

با اینکه علی دایی پیش از این از عدم حضورش در تیم ستارگان خبرداده بود اما خبرهایی به گوش می رسید که او تصمیمش را تغییر داده و عصر امروز همراه با این تیم به ورزشگاه آزادی می رود.

علی دایی صبح جمعه در این باره به یکی از سایت های خبری گفت: من هم اکنون در راه اردبیل هستم. از امروز اردوی تیم صبای قم در اردبیل آغاز می شود و من نیز چون سرمربی این تیم هستم، حضورم کنار تیم لازم است.

وی در پاسخ به این سوال که تصمیمش برای حضور در تیم ستارگان تغییر نکرده، عنوان کرد: تصمیم من تغییری نکرده چون اولویتم صبا است. نمی توانستم دعوت دوستان را در تیم ستارگان قبول کنم و امیدوارم مردم بازی خوبی را شاهد باشند..

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه